Remzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgiler

Remzi Fatih Tatlıdil kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Remzi Fatih Tatlıdil oldu. Performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Remzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 21:56
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 21:56
Remzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Remzi Fatih Tatlıdil, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Remzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE REMZİ FATİH TATLIDİL KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Remzi Fatih Tatlıdil, 29 yaşında. Yarışmaya Bursa'dan katılıyor. Bursa'da yaklaşık sekiz yıldır anaokulunda müzik öğretmenliği yapıyor. Hayalinde hep müzik öğretmeni olmak varmış. Fakat hangi okulda, hangi yaş grubuna öğretmenlik yapacağına dair tereddüt yaşıyormuş. O Ses Türkiye'ye katılmasını sağlık problemleri olan ablası ve yeğeninin ısrarları için olduğunu söyledi ve onlar için elinde geleni yapacağını belirtti.

Remzi Fatih Tatlıdil, on yıl önce Beyazıt Öztürk'le yaşadığı bir anısını anlattı. Yarışmacı, o zamanlar bir halk müziği albümü çıkardığını ve geleceğini haber aldığı mekanda birlikte şarkı söylediklerini hatırlattı.

REMZİ FATİH TATLIDİL HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Remzi Fatih Tatlıdil, “KOYVER KENDİNİ” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüri üyelerini döndürdü. Yarışmacıyı takımına katmak isteyen jüri üyelerinden Oğuzhan Koç, Beyazıt Öztürk’ü blokladı. Ebru Gündeş ise bloklama hakkını Murat Boz’dan yana kullandı. Remzi Fatih Tatlıdil, yoluna Oğuzhan Koç’un takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin