Recep Ozan Keskin kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Recep Ozan Keskin hakkındaki bilgiler

Recep Ozan Keskin kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla üç jüri üyesini döndürmeyi başaran Recep Ozan Keskin hakkındaki bilgiler araştırılıyor. O Ses Türkiye Recep Ozan Keskin kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 20:58
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 21:07
Recep Ozan Keskin kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Recep Ozan Keskin hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Recep Ozan Keskin, altıncı bölümde sahnedeki performansı dikkat çekti. 3 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Recep Ozan Keskin kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE RECEP OZAN KESKİN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Recep Orhan Keskin, 28 yaşında. Aslen Samsunlu. 10 senedir Eskişehir'de yaşıyor. Sahne almış ve bir single yapmış. Bunun yanı sıra üç yüz tane söz ve bestesi kendine ait şarkısı varmış.

RECEP OZAN KESKİN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Recep Ozan Keskin, “SULTANIM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ü döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Recep Ozan Keskin, Ebru Gündeş’in takımına girmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin