Raşit Bağzıbağlı kimdir? TV8'in yeni programı En Şık Benim'in sunucusu Raşit Bağzıbağlı evli mi? Kaç yaşında?

TV8'de bugün ilk kez ekranlara gelen ve sunuculuğunu Raşit Bağzıbağlı'nın üstlendiği moda programı En Şık Benim, muhteşem bir giriş yaptı ve izleyenler tarafından oldukça beğenildi! Programı izleyenler ise ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı'nın kim olduğunu araştırmaya başladı! Peki, Raşit Bağzıbağlı kimdir? Raşit Bağzıbağlı kaç yaşında, nereli? Evli mi? İşte Raşit Bağzıbağlı'ya dair merak edilenler...

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 20:29
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 20:29
Raşit Bağzıbağlı kimdir? TV8'in yeni programı En Şık Benim'in sunucusu Raşit Bağzıbağlı evli mi? Kaç yaşında?

En Şık Benim programının sunucusu Raşit Bağzıbağlı'nın hayatı bugün en merak edilenler arasında yerini aldı ve TV8 ekranlarının yeni yarışmasının sunucusuna dair merak edilen her şeyi sizler için derledik! Raşit Bağzıbağlı'nın yaşı ve merak edilen tüm detaylar haberimizde...

EN ŞIK BENİM YARIŞMASININ SUNUCUSU RAŞİT BAĞZIBAĞLI KİMDİR?

Raşit Bağzıbağlı, Tasarımcı olmaya karar verdiğinde 12 yaşındaydı. Kariyerine couture tasarımcısı olarak başlayan Bağzıbağlı; ilk koleksiyonunu 2007 yılında, 21 yaşında sundu. 2010 yılında Türkiye'de Yılın En İyi Genç Tasarımcısı seçildi; New York'ta düzenlenen Face Of Fashion yarışmasında, En İyi Umut Veren Genç Tasarımcı ödülünü aldı. 2013 yılında KKTC'nin polis üniformaları ile 30 yıl teşkilatta kullanılacak amblemleri tasarladı.

Elidor Miss Turkey 2014 ve 2015'de finalistlerin kostümlerine imza attı. 2014 ve 2017'de FTV Ödülleri'nde Yılın Moda Tasarımcısı seçildi. 220 bölüm televizyonda Gardırop Savaşları isimli moda programında jüri koltuğunda oturdu.

2015'ten bu yana koleksiyonlarını İstanbul Moda Haftası'nda sergiliyor. Hazır giyim markası RASHID ve Couture markasının yanına 2017'de gelinlik koleksiyonu ekledi. Son olarak ise Tv8’deki “En Şık Benim” programıyla ekranlarda yer alıyor.