Rapçiler Doğuş’u tercih etti

Amir ,Oğuz Kalfa ve Doğuş’un birlikte seslendirdikleri ‘Trio’ isimli rap şarkısının klip çekimleri geçtiğimiz gün Beykoz Kundura Fabrikasın da gerçekleşti.

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2019 15:41
Değiştirme Tarihi: 20.09.2019 15:42
Rapçiler Doğuş’u tercih etti

Çekimler öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Amir ve Oğuz Kalfa nasıl bir araya geldiklerini anlatırken, bu şarkı da neden Doğuş’u seçtiklerini de dile getirdiler.Doğuş şarkılarıyla büyüdüklerini söyleyen rapçiler ,kendilerine bir çok pop sanatçısından düet çalışması için teklif geldiğini ,tercihlerinin ise kendilerine daha yakın buldukları  Doğuş olduğunu söylediler.

Haber ile ilgili metin girin!.

Daha önceki yaptığı şarkılar da rap alt yapılarının olduğunu vurgulayan Doğuş, müzik evrenseldir ben rapçiler şu an ön planda diye onlarla bir araya gelmedim.Biliyorum ki herkes şu an onlarla bir şeyler yapmak için fikirler sunuyor.Beni sevdiklerini biliyorum.Onlarla güzel bir şarkıya imza attık.Takdir şimdi dinleyicide dedi. Piyasada ki birçok rap şarkısının yurt dışından çalınarak yapıldığını söyleyen rapçi Amir ve Oğuz Kalfa ,Doğuşla birlikte özgün bir iş ortaya koyduklarını ,bu çalışmada çalma yada esinlenme olmadığını da belirttiler.