Rana Dilan Bulut kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Rana Dilan Bulut hakkındaki bilgiler

Rana Dilan Bulut, O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Rana Dilan Bulut’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Rana Dilan Bulut kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 21:26
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 21:26
Rana Dilan Bulut kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Rana Dilan Bulut hakkındaki bilgiler

Rana Dilan Bulut, O Ses Türkiye’de bu akşam sahne alan yarışmacılardan birisi. Sevilen yarışmanın 8. bölümünde performans sergileyen Rana Dilan Bulut, O Ses Türkiye 2021 kör eleme turunda 3 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Rana Dilan Bulut hakkındaki bilgiler…

RANA DİLAN BULUT KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Rana Dilan Bulut, 22 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Caz Vokal bölümünden yeni mezun olmuş. Liseler arası müzik yarışmasında ikinciliği varmış.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Rana Dilan Bulut, O Ses Türkiye kör eleme turunda Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başardı. STOP adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Oğuzhan Koç oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin