Rahmi Özkan Müge Anlı'dan ayrıldı mı? Açıklama geldi

Avukat Rahmi Özkan'ı Müge Anlı canlı yayınında göremeyen birçok kişi merak içerindeydi. Rahmi Özkan neden programda olmadığıyla ilgili Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Özkan, programa dönüşüyle ilgili bilgiyi paylaştı. Peki Rahmi Özkan programdan ayrıldı mı, hastalandı mı, neden yok? İşte ayrıntılar... 

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2021 11:32
Değiştirme Tarihi: 29.04.2021 11:32
Rahmi Özkan Müge Anlı'dan ayrıldı mı? Açıklama geldi

Müge Anlı canlı yayınında yer almayan Avukat Rahmi Özkan ile ilgili pek çok haber yapıldı. Rahmi Özkan'ın programdan ayrıldığına yönelik haberler gündemde yer almıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ara veren Rahmi Özkan, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. 

Rahmi Özkan'ın açıklaması şu şekilde: 

"Birkaç günden beri rahatsızlığım nedeniyle evimde tedavi amaçlı dinliyorum. Şükürler olsun ki önemli bir sağlık problemim yok. Ancak bazı sosyal medya kuruluş ve yetkilileri sağlığım hakkında yalan yanlış haberlerle benim yaralı olduğumu, hastanede ve de bakım yoğun bakımda yattığımı ve öldüğümü ifade etmişlerdir. Düşünün ki bu haberler dünyanın ve Türkiye’mizin her tarafındaki dostlarım yakınlarım ve sevenlerimi ne duruma düşürmüştür. Neyse önemli olan hepimizin sağlığı inşallah önümüzdeki pazartesi günü televizyon programında siz dostlarımla olacağız. Sağlıklı günler"

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin