Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, sevgilisinin kendisine uyguladığı şiddeti itiraf etti

Geçtğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Tuba Altıntop, muhabirlerle ayaküstü sohbet ederek kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Tuba Altıntop bir açıklamada bulunarak iki sene önce sevgilisinin kendisine şiddet uyguladığını itiraf etti.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 09:24
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 09:24
Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, sevgilisinin kendisine uyguladığı şiddeti itiraf etti

Tuba Altıntop önceki gün Zorlu AVM'de bir arkadaşıyla yemek yerken görüntülendi. Altıntop daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Onurcan Özcan’ın bir şarkısını okuduğunu ve yakın zamanda klibiyle birlikte yayınlayacağını söyledi.Altıntop, ”Pandemi sürecinde çok güzel bir şarkı aldım. Şarkının sözleri rahmetli Onurcan Özcan ait bir şarkı. Tüm çalışmalarımızı tamamladık. Bomba gibi geliyorum” dedi.
Eski eşi Rafet El Roman dan destek aldınız mı? sorusuna samimi bir şekilde cevap veren Altıntop,” Şarkıyı ilk beğendiğimde ona gönderdim. Yorumlarını bana iletti. Moral motivasyon desteği oldu” dedi.

İlerleyen zamanlarda Rafet El Roman ile düet yapmayı düşünüyor musunuz? sorusuna, Kendisi şu an Almanya’da yeni bir programa başlayacak. Belki oraya geçtiğim zaman birlikte bir şeyler yaparız” diye konuştu.

Konya'da sevgilisini dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'a engel olmak isterken öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker’e, 12 yıl 6 ay hapis cezası verilmesi hakkında tepkisini de dile getiren ve kendisinin de zamanında şiddet gördüğünü söyleyen Tuba Altıntop, o anları boğazı düğümlenerek anlattı.
Altıntop,” Bende bir kadın olarak kesinlikle Kadir’in yanındayım. Verilmiş olan cezanın gerçekten çok gereksiz olduğuna canı gönülden inanıyorum. Yaklaşık iki sene önce maalesef benim başıma da geldi" dedi.

Şarkıcı, sözlerine, "Her ne kadar şu ana kadar içimde tutmuş olsam da hiçbir zaman istemeyeceğim bu olayla karşı karşıya geldim. Çok acı çektim. Gerekli uzaklaştırmaları aldım. Devletime sığındım. Gereken cezayı kendi de aldı. Çok kötüydü o dönemler olmaması gereken şeyler. Çok üzgünüm. Haksız yere bende o istenmeyen duruma maruz kaldım” diye devam etti.