Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rafet El Roman Ceren Kaplakarslan boşanıyor!

Rafet El Roman Ceren Kaplakarslan boşanıyor!

Bir süredir dargın oldukları bilinen Rafet El Roman Ceren Kaplakarslan çiftinin boşanmak üzere olduklarını ve davanın açılığını Rafet El Roman açıkladı

24.07.2016 09:50

Rafet El Roman, arasının açık olduğu eşi Ceren Kaplakarslan’ın adının Mehmet Ali Erbil’le anılmasının ardından suskunluğunu bozdu: “Boşanma davası açıldı. Her şeyin en güzelini diliyorum.”

Eşi Rafet El Roman’ın kızları Su Elnur ve Şevval ile anlaşamadığı, bu nedenle de evliliğinin çıkmaza girdiği konuşulan Ceren Kaplakarslan, geçtiğimiz gün Mehmet Ali Erbil’in Yeniköy’deki evinde görüntülendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

27 yaşındaki Kaplakarslan ile 59 yaşındaki Erbil’in görüntülerinin Uçankuş Tv’de yayınlanması üzerine, Rafet El Roman suskunluğunu bozdu: 

Haber ile ilgili metin girin!.

“Ceren Kaplakarslan ile Almanya’da gerçekleştirmiş olduğumuz evliliğimizi bitirmek üzere, 18 Mart 2016 tarihinde Frankfurt Aile Mahkemesi’ne boşanma davası açmış bulunmaktayız. Ekim 2016’da duruşmamız gerçekleşecektir. Ceren Kaplakarslan’ın özel hayatı beni ilgilendirmemekle birlikte, onun için her şeyin en güzelini diliyorum.”

İftira edildi

Bu gelişmenin ardından Kaplakarslan bir açıklama yaparak iddiaları reddetti: “Mehmet Ali Erbil ile ilişki yaşadığım iddiası kesinlikle yalandır. Kendisi yakın arkadaşım Sezin Erbil Yazgan’ın babası, benim de babam ve ağabeyim gibidir. Haberlerde çıkan fotoğraf bir ay önce can arkadaşım Sezin’in evinde ailece yenilen kalabalık bir iftar yemeğinde çekilmiştir. Tazminat davası açacağım.”

Haber ile ilgili metin girin!.

Rafet El Roman’la yaşadığı evden ayrılan Ceren Kaplakarslan’ın, Mehmet Ali Erbil’in evine taşındığı iddia edildi.

Yorumlar | 2
üye profil
Ömer Öztaş 2 yıl önce
Uydurma haberler yapıp gündemi bisa meşgul etmeyin hele birde bugünlerde yazık
Cihan Etter 2 yıl önce
Ceren hanimin Mehmet Ali Erbil`in evine tasinmasi gibi vs. haberler yalanlandi. Ayrilacaklarina üzüldüm.. Güzel bir cifttiler.