Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Radyoland yayın hayatına başladı

Radyoland yayın hayatına başladı

Radyo dinleme alışkanlığına yeni bir boyut getirmek üzere hazırlıklarına 2015 yılında başlanan dijital bir radyo platformu olan Radyoland yayın hayatına başladı.

30.06.2016 11:08

Hazırlıklarına 2015 yılında başlanan dijital bir radyo platformu olan Radyoland yayın hayatına başladı.

İçerisinde şimdilik 20 radyo kanalı bulunan Radyoland, dinleyicisine farklı müzik türlerini iyi rafine edilmiş listelerle 24 saat aralıksız sunuyor. İsteyenin, istediği müzik türünü istediği zaman dinleyebildiği Radyoland, yine dinleyicinin arkadaşı olmayı hedefliyor. Kısa bir gelecekte, konuşan radyo kanalı Garaj Radyo’yu da yayın hayatına başlatacak Radyoland, kendi alanlarında ünlü isimlerin programlarına yer vererek dijital platformlara da bir yenilik getiriyor.  

Öte yandan BMW ile yapılan işbirliği neticesinde otomobil kullanıcılarına özel yol şarkılarının yer aldığı Driveland yolculukları daha keyifli hale getiriyor.

İş saatlerini bilgisayar başında geçiren çalışanlar başta olmak üzere, bilgisayarı başındaki herkesin kolayca kullanabileceği bir arayüz Radyoland kullanıcıları için hazırlandı. Böylece ofis saatlerinde istediğiniz tür müziği dinleyebileceğiniz gibi isterseniz konuşan bir radyo kanalı ile de eğlenebileceksiniz. 

Dijital radyo platformu Radyoland’ewww.radyoland.com adresinden, mobil cihazlarda ise IOS, Google Play ve mobil web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. 

Yorumlar | 0
üye profil