Prens Harry Aşkını Buldu

İngiliz Prensi Harry, barda çalışan 26 yaşındaki Jessica Donaldson'a aşık oldu.

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2011 21:04
Değiştirme Tarihi: 24.10.2011 12:36
Prens Harry Aşkını Buldu

İngiliz Prensi Harry, barda çalışan 26 yaşındaki Jessica Donaldson'a aşık oldu. Çiçek dövmeli güzelin, Prens William'ın eşi Kate Middleton'a benzerliği dikkat çekti.   

İngiltere tahtının üçüncü sıradaki veliahtı Prens Harry, ABD'de bir barda çalışan 26 yaşındaki Jessica Donaldson'la aşk yaşıyor. İngiliz Hava Kuvvetleri'nde yüzbaşı olan 27 yaşındaki Prens, Donaldson'la helikopter eğitimi almaya gittiği ABD'nin California eyaletindeki El Centro'da bulunan bir otelin barında tanıştı.  

Tanıştıkları gece bol bol öpüşüp flört eden çift, tekila ve biralarını içerken canlı müzik eşliğinde dans etti. O gecenin ardından Donaldson'ın telefonuna mesajlar göndermeye ve onu sık sık aramaya başlayan Prens Harry, Donaldson'la bir hafta içinde iki kez daha buluştu. Çiftin ikinci buluşmalarında deniz kenarındaki bir restoranda romantik bir öğle yemeği yediği öğrenildi.  

Şimdi asıl merak edilen konu, Prens Harry'nin İngiltere'ye geri döndükten sonra esmer güzelle ilişkisine devam edip etmeyeceği. Donaldson'ın arkadaşlarından biri, "O gece Prens Harry'nin etrafında bir sürü kız dolaşıyordu. Ama onun gözleri Jessica'dan başkasını görmüyordu. Jessica güzel ve eğlenceli birisi. Harry'nin neden ona vurulduğunu anlamak zor değil" diye konuştu.FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN