Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Prens Albert Tarkan’ı istiyor!

Prens Albert Tarkan’ı istiyor!

Geçen yıl Monte Carlo Summer Fest'te sahne alan Tarkan, Monaco Prensi II. Albert’in isteği üzerine bu yıl da konser vermeye hazırlanıyor.

27.05.2015 04:57

Fransız Rivierası'nın gözdesi Monaco'nun Monte Carlo şehrinde 40 yıldır düzenlenen, dünyaca ünlü yıldızların sahneye çıktığı "Monte Carlo Summer Festival", kapanışını bu sene de Tarkan’la yapacak. Avrupa kraliyet ailesinden prens ve prenseslerin yanı sıra dünya jet-set’inin de izleyeceği festivalde Megastar, Monaco Prensi II.Albert’in özel isteğiyle eylül ayında yeniden Yıldızlar Salonu’nda konser verecek. Bu zamana kadar Elton John, Rihanna, Kylie Minogue, Julio Iglesias ve Celine Dion gibi isimlerin sahne aldığı etkinlikte Tarkankonser veren tek Türk sanatçı sıfatını taşıyor. 

YAZA SINGLE MÜJDESİ 

Uzun süredir istediği bir şarkıyı bulamadığı için albüm yapamayan Tarkan, yaz için yeni bir proje hazırlığına çoktan girdi bile… Bir süredir aralarının bozuk olduğu Ozan Çolakoğlu’yla barışarak yeni albümü için kolları sıvayan Tarkan, hayranlarına sürpriz yaparak yazın tek parça çıkarmaya karar verdi. 

Yorumlar | 0
üye profil