Poyraz Karayel yeni sezona hızlı bir giriş yapacak

Poyraz Karayel yeni sezona hızlı bir giriş yapacak

Poyraz Karayel dizisi yeni sezonda izleyenlerin karşısına geçeceği ilk bölüm öncesinde yeni sezon fragmanını yayınladı. Poyraz Karayel yeni sezon öncesinde üç farklı fragman ile izleyicinin karşısına geçti. Dizinin yeni bölüm fragmanlarında merak edilen sorular artarak devam ediyor. İşte Kanal D'nin sevilen dizisinde dikkat çeken detaylar.

Poyraz Karayel yeni sezon tanımıyla herkesin tüylerini diken diken etti! Poyraz Karayel, beklenmedik olaylarla sona eren bir sezon finaliyle akılları karıştırmıştı... Yeni sezonda neler olacağı ise büyük bir merak konusu haline geldi... İşte heyecan ve merakla beklenen Poyraz Karayel'den etkileyici bir fragman daha!

Poyraz Karayel yeni sezona başlamadan ekrana gelen fragmanlar oldukça etkileyici sahneler ile dolu. Dizinin yeni bölüm fragmanlarında Poyraz yaşıyor mu sorusu dizinin hayranlarında merak uyandırıyor. EKim aynının ilk haftalarında yayın hayatına başlaması beklenen Poyraz Karayel dizisinde gözler yeni bölüm fragmanlarına çevrildi. Peki Poyraz Karayel'in yeni bölüm fragmanlarında neler yaşanıyor? 

Poyraz Karayel sezon finalinde neler yaşanmıştı?

Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur.

Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 16:42:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin