Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında Poyraz'ın iki yılı ekrana geldi

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında Poyraz'ın iki yılı ekrana geldi

Poyraz Karayel yeni sezona fırtına gibi bir giriş yaptı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında meydana gelen olayları izleyiciler soluksuz izlerken, final sahnesinde Poyraz'ın ölmemiş oluşu bomba etkisi yarattı. Poyraz Karayel bu hafta 64. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Poyraz'ın geçmiş iki yılda neler yaptığı ekranlara geliyor. Peki Poyraz Karayel 64. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

18.10.2016 09:42

Poyraz Karayel iki yılın ardından Ayşegül’ün düğününde ortaya çıkmıştır. Poyraz’ın cehennem gibi geçen o iki yılda yaşadıkları ve dönüşünün sır perdesi aralanırken sadece Ayşegül değil Poyraz da şoktadır. Çünkü Ayşegül evlenmiştir üstelik Poyraz’ı kolay kolay kabul edemeyeceği bir görev beklemektedir.

Ortadan kaybolan Meltem’i yana yakıla arayan Zülfikar, Meltem’in Poyraz’ın yaşadığını kanıtlamak için giriştiği işler yüzünden tutuklandığını öğrenir. Bahri tarafından öldürülen Cevdet’in kardeşi ise ağabeyinin intikamını almak için Ummanlar’ın peşine düşmüştür.Nihayet Poyraz ve Ayşegül için yüzleşme vakti gelmiştir. Ancak hiçbir şeyin geride bıraktığı gibi olmadığını gören Poyraz’ın Ayşegül’ün dünyasında kalmaya niyeti yoktur. Ne pahasına olursa olsun Poyraz, Sinan’ı da alıp kaçmaya karar verir. Ama onu kötü bir sürpriz beklemektedir...

POYRAZ KARAYEL SEZONUN İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
Poyraz Karayel’in ölümünün üzerinden iki yıl geçmiştir. Poyraz’ın yokluğu en başta Ayşegül olmak üzere herkesi derinden sarsmış, hayatlarını altüst etmiştir. Evlatlarını peş peşe yitiren Bahri Umman artık daha katı biri olmuş, keskin kararlar vermektedir. Zülfikar ise ağabeyinin öldüğüne bir türlü inanmayan, bu takıntısı hem ilişkilerini hem de sağlığını tehdit eden Meltem için endişelidir.

Poyraz’ın yokluğunda dibe vuran Ayşegül, karanlık günleri Çınar Saygıner’in sabırla uzattığı eli tutarak atlatmaya çalışmaktadır. İkili evliliğe doğru ilerlerken Çınar’ın ağabeyi Yavuz da kendi işleri için Bahri ve Sadreddin’le ortak olmaya karar verir. Anneleri Nevra ise, bir mafya ailesiyle dünür olmaktan memnun değildir. Çınar ve Ayşegül’ün uğradığı saldırı endişelerini körükler. Ancak, her şeye rağmen Çınar ve Ayşegül, hayatlarının en önemli kararını vermiş, yepyeni bir hayata başlamak üzeredirler...

 

 

Yorumlar | 0
üye profil