Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Poyraz Karayel son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Poyraz Karayel son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Poyraz Karayel bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Poyraz Karayel'de duygu dolu anlar diziye damgasını vurdu. Yeni bölümde Ayşegül ile Poyraz’ın buluştuğu sahne izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Peki son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.10.2016 23:48

Poyraz Karayel dizisinde öldüğü söylenen Poyraz'ın 2 yıl sonra ortaya çıkması ve sevgilisi Ayşegül'le buluşması sosyal medyada olay oldu. Kanal D ekranlarının heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel bu akşam yayınlanan yeni bölümüyle nefes kesti. Dizide Ayşegül ile Poyraz'ın kavuşma sahnesi hem Ayşegül'ü hem de izleyenleri şoke etti. İzleyiciler son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı için arama yaptılar. Fakat yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Poyraz’ın geri dönüşü hem Ayşegül’ü hem de izleyicileri şoke etti. Ayşegül ile Poyraz’ın buluştuğu sahne ise izleyenlere duygu dolu anlar yaşandı. Poyraz’ın dönüşüne Ayşegül’ün şaşırmasının haricinde Poyraz’da büyük şaşkınlık yaşadı. Ayşegül, Poyraz’ın öldüğünü sandığı 2 yılda evlenmişti ve Poyraz bu gerçeği öğrendi.

Yeni bölümde neler yaşandı
Poyraz Karayel iki yılın ardından Ayşegül’ün düğününde ortaya çıkmıştır. Poyraz’ın cehennem gibi geçen o iki yılda yaşadıkları ve dönüşünün sır perdesi aralanırken sadece Ayşegül değil Poyraz da şoktadır. Çünkü Ayşegül evlenmiştir üstelik Poyraz’ı kolay kolay kabul edemeyeceği bir görev beklemektedir.

Ortadan kaybolan Meltem’i yana yakıla arayan Zülfikar, Meltem’in Poyraz’ın yaşadığını kanıtlamak için giriştiği işler yüzünden tutuklandığını öğrenir. Bahri tarafından öldürülen Cevdet’in kardeşi ise ağabeyinin intikamını almak için Ummanlar’ın peşine düşmüştür.Nihayet Poyraz ve Ayşegül için yüzleşme vakti gelmiştir. Ancak hiçbir şeyin geride bıraktığı gibi olmadığını gören Poyraz’ın Ayşegül’ün dünyasında kalmaya niyeti yoktur. Ne pahasına olursa olsun Poyraz, Sinan’ı da alıp kaçmaya karar verir. Ama onu kötü bir sürpriz beklemektedir

Sosyal medya Poyraz Karayel'i konuştu
Ayşegül ile öldü sanılan Poyraz’ın bir araya geldiği sahne sosyal medyada olay oldu. #PoyrazKarayel etiketi sosyal medyada kısa sürede trend topic listesinde zirveye oturdu.Kullanıcıların bir çoğu Poyraz ile Ayşegül’ün kavuştuğu sahnede gözyaşlarını tutamadığını söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil