Popstar yarışmasıyla ünlenen Mehtap Yılmaz'dan yıllar sonra gelen itiraf: 'Abi' dediğim kişi beni elledi

Uzun yıllar ekranlara gelen Popstar yarışmasıyla adını duyuran Mehtap Yılmaz, katıldığı YouTube programında çarpıcı itiraflarda bulundu. Popstar Mehtap Yılmaz, yıllar önce 'abi' dediği kişinin tacizine uğradığını dile getirdi. Popstar Mehtap, yaşadığı olayı, korktuğu için kimseye de anlatamadığını belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2020 22:09
Değiştirme Tarihi: 18.09.2020 22:09
Popstar yarışmasıyla ünlenen Mehtap Yılmaz'dan yıllar sonra gelen itiraf: 'Abi' dediğim kişi beni elledi

Popstar Mehtap olarak bilinene ve katıldığı Popstar yarışmasıyla adını duyuran şarkıcı Mehtap Yılmaz, YouTube üzerinden yayınlanan Katarsis programının konuğu oldu. 

Progrmın bir bölümünde, çocuk yaşlarda başına meydana gelen taciz olayını anlatan Mehtap Yılmaz, söyledikleriyle izleyenlere şok yaşattı.

Popstar Mehtap tacizi böyle anlattı: "Daha çok küçükken, evimize gelen çok yakınım olan, abi dediğim biri tarafından tacize uğradım. Nasıl anlatacaksın geldi beni elledi diye... Bunu kimseye söyleyemedim. Çünkü bana inanmazlardı. O yüzden akrabalarımla görüşmüyorum."

Popstar Mehtap, Katarsis'in ilerleyen dakikalarında ise pavyonda çalıştığı günlere dair açıklamalarda bulundu. O dönem annesi hasta olduğunu ve ailesine bakmak zorunda olduğunu söyleyen Mehtap Yılmaz, annesinin onu türkü barda çalıştığını sandığını, ilk günlerinde çok ürkek biri olduğunu anlattı. 

Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: "Annem hasta, kardeşim var. Aileme bakmam lazım. Zaten okuyamayacağımı da biliyorum. Pavyonda çalışmaya başladım. Ama annem benim türkü barda çalıştığımı sanıyordu. İlk pavyonda çalışmaya başladığımda ürkek bir güvercin gibiydim. Hareketsiz duruyordum sahnede. O günlerden bugünlere geldim. Ben ailemi hep bu sektörden uzak tuttum. Kimse kardeşim olduğunu bilmiyordu. Erkek kardeşim doktor oldu. 'Ablası pavyonda çalışıyor' demesinler, o da mahcup olmasın diye uzak duruyordum. Onu beyaz önlük içinde görünce gözyaşlarımı tutamadım. Bunu ben yaptım diye..."