Popstar'da şampiyon olan Abidin Özşahin'in şimdiki mesleği duyanları şoke ediyor!

Popstar'da şampiyon olan Abidin Özşahin'in şimdiki mesleği duyanları şoke ediyor!
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 11:23 | Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 11:23

Popstar, yayınlandığı dönem Türkiye'yi ekranlara kilitlemişti. Yarışmacılarından jürisine kadar herkes bu yarışma sayesinde Türkiye'ye kendini yakından tanıtmış ve büyük de bir şöhretin kapısını aralamıştı. O isimlerden biri de yarışmacının birincisi olan Abidin Özşahin... 

Üzerinden neredeyse 16 yıl geçti fakat halen ara ara da olsa konuşulmaya devam ediyor Popstar. Yarışmacılar ve onların hikayeleri ses yarışmasının da ötesine geçerek farklı bir boyut kazandırmıştı duruma. Yarışma başladığında yarışmacılara oy verenler, destek olanlar, polemikler de birbirini kovalamıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.Yarışmanın ilk senesinde şampiyon Abidin Özşahin olmuş ve Abidin o dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer almıştı. Peki Abidin Şahin şimdilerde ne yapıyor? 

Abidin Özşahin şimdilerde Kurumsal İletişim ve Marka Danışmanı olarak hayatını sürdürüyor. Bu alanda kendini bir hayli geliştiren ve uzmanlaşan Abidin Şahin, onlarca akademik eğitimden geçti. Kişisel internet sayfasında mesleğiyle ilgili detayları paylaşan Abidin Özşahin'in sosyal medya hesabında da hatrı sayılır bir takipçisi bulunuyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

ABİDİN ÖZŞAHİN KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

7 Temmuz 1977 yılında Adana'da doğan Abidin Özşahin, Türk Pop Rock Müziği ile Popstar yarışmasına damgasını vurmuş ve yarışmanın ilk senesinde şampiyon olmuştu.