Popstar Bayhan'dan flaş Deniz Seki cevabı! Sosyal medyadaki paylaşımıyla ilgili...

'Popstar' yarışması ile ünlenen Bayhan Gürhan, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Bir arkadaşıyla alışveriş yapan şarkıcı, 'Popstar' yarışmasında polemik yaşadığı Deniz Seki hakkında konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 20.03.2021 10:45
Değiştirme Tarihi: 20.03.2021 10:45
Popstar Bayhan'dan flaş Deniz Seki cevabı! Sosyal medyadaki paylaşımıyla ilgili...

Bayhan Gürhan, geçtiğimiz günlerde Deniz Seki'nin son çıkan şarkısına otomobilde eşlik ettiği bir video çekerek, Instagram hesabından yayınlamıştı. 41 yaşındaki şarkıcı, sosyal medyada gündem olan paylaşımı hakkında, "Şarkı çok hoşuma gittiği için paylaşmak istedim" ifadelerini kullandı.

Bayhan, yıllar önce 'Popstar' yarışmasında jüri üyelerinden olan ünlü popçu ile yaşadığı polemiğin hatırlatılması üzerine dikkat çeken bir açıklama yaptı. Bayhan, "Deniz Seki ile görüşmemiz için bir gerekçe yok. Kendisine karşı hiçbir kırgınlığım yok" cevabını verdi.

2003 yılında 'Popstar'a katılan Bayhan Gürhan, yarışmayı üçüncü olarak tamamlamıştı. Kendine özgü yorumuyla dikkat çeken Bayhan, yarışma sonrasında ilk albümünü çıkarmıştı. Deniz Seki, jüri koltuğunda oturduğu yarışmada, cezaevi girme çıkma hikâyesi olan Bayhan için, "Hapiste yatmış, toplumdan aforoz edilmeli" demişti.
Bayhan, yıllar sonra kendisiyle aynı şeyleri yaşayan Deniz Seki'ye çiçek göndermişti. 2017'de Bayhan'ın yolladığı buketin üzerinde, "Kader arkadaşım Deniz ablacığım. Çok geçmiş olsun. Daha nice bayramlar senin olsun" notu vardı.

Gelen çiçeğe sosyal medya hesabından cevap veren Seki, “Biz Bayhan’la çok oldu helalleşeli, ne güzel bir jest yapmış kendince sağ olsun Bayhan kardeşim. Yolu açık ömrü uzun şansı bol olsun. Ben çiçeği göremedim gazetelerden sayenizde öğrendim. İyi Bayramlar olsun Bayhan’a ailesine ve tüm Bayhan severlere. Zaten Bayram ne demek ? Gönül almak sevdiklerini yüceltmek ve kırılan kalpleri iki tatlı dille tamir etmek. O zaman gönüllerdeki bayram asıl bayram yeri oluyor çünkü" ifadelerini kullanmıştı.