Podyumda Murat Dalkılıç rüzgarı esti! Ünlü şarkıcı defileye çıktı...

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç podyuma çıktı. Murat Dalkılıç, tasarımcı Emre Erdemoğlu, 2020-2021 sonbahar-kış koleksiyonunda manken olarak çıktığı defileyi resmen salladı. Ünlü şarkıcı gök mavisi takım elbisesiyle dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 00:17
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 00:17
Podyumda Murat Dalkılıç rüzgarı esti! Ünlü şarkıcı defileye çıktı...

Tasarımcı Emre Erdemoğlu,2020-2021 sonbahar-kış koleksiyonunu "Beni Bağrına Bas" temasıyla Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında tanıttı. Tasarımcının erkek koleksiyonunu tanıttığı defilesinin sürprizi ise tasarımcının uzun zamandır sahne kostümlerini tasarladığı Murat Dalkılıç oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MURAT DALKILIÇ MODELLİK YAPTI

Emre Erdemoğlu defilesinde podyumda yürüyen Murat Dalkılıç, 70'lerden ilham alınarak hazırlanan koleksiyondan mavi tonlarında kısa kolu üzerine ikinci bir uzun kolu olan gök mavisi bir takım ile podyuma çıktı. Defile finalinde de tasarımcı Emre Erdemoğlu ile birlikte selama çıkan ünlü şarkıcı, podyumdaki enerjisiyle dikkatleri topladı. Moda dünyasında basamaklarını çok hızlı tırmanan Emre Erdemoğlu, koleksiyonuyla ilgili olarak, "Koleksiyonumda insan ilişkilerinin günümüzde geldiği son noktayı protest bir anlatımla ifade etmeye çalıştım. Duygunun, hissiyatın azaldığı bir dünyayı kabul etmeyip birbirimize daha sıkı sarılmamız gerektiğini farklı bir dille anlattım" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Pandemi nedeniyle seyircisiz olarak gerçekleşen ve dijital olarak çekilen defile, 12-16 Ekim tarihleri arasında online üzerinden sanal etkinlik alanından izlenebilecek.