Pirelli 2017'den muhteşem görüntüler!

Pirelli 2017'den muhteşem görüntüler!

Birbirinden ünlü 15 Hollywood yıldızı, en özel pozlarıyla bu takvimde...

Her yıl merakla beklenen Pirelli takviminin 2017 baskısı hazırlanıyor. İtalyan şirketin 2017 takvimi, dünyanın en ünlü kadın oyuncularını bir araya getiriyor. Geniş bir yaş skalasında yer alan isimlerin seçildiği yeni takvimde, 27 yaşındaki oyuncu Alicia Vikander de var, 71 yaşındaki Helen Mirren da.

Haber ile ilgili metin girin!.

2017 Pirelli takviminin sayfalarını süsleyecek olan 15 yıldızın ismi şöyle: Uma Thurman, Nicole Kidman, Lea Seydoux, Alicia Vikander, Kate Winslet, Julianne Moore, Robin Wright, Lupita Nyong’o, Rooney Mara, Charlotte Rampling, Jessica Chastain, Penelope Cruz, Helen Mirren, Zhang Ziyi ve Anastacia Ignatova.

Haber ile ilgili metin girin!.

Her biri Hollywood’un başarılı oyuncuları olan takvim modelleri arasında sadece Anastasia Ignatova farklı bir profil çiziyor. Moskova Devlet Üniversitesi’nde siyaset teorisi uzmanı olan Ignatova, tıp alanında girişimcilik yapmasının yanı sıra mücevher tasarımı işiyle de uğraşıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çekimleri tamamlayan Alman fotoğrafçı ve yönetmen Peter Lindburgh, daha önce 1996 ve 2002 Pirelli takvimlerini hazırlamıştı. Lindburgh ayrıca, Beyonce’nin 2008 yılında çıkardığı “I Am... Sasha Fierce” adlı albümün kapak fotoğrafı ile 1983 yapımı korku filmi “The Hunger”ın Susan Sarandon and David Bowie’li afiş fotoğrafını çeken isim.

Haber ile ilgili metin girin!.

Takvim fotoğrafları Berlin, Londra, Los Angeles, Le Touquet (Paris’in kuzeyi) ve New York olmak üzere beş şehirde çekildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçen yıl Pirelli takvimi, yarım asırlık geleneği bozarak, kadınların çıplak görüntüleri yerine giyinik halde çekilmiş portrelerini kullandı. Artık çıplaklığa yer vermeyeceğini açıklayan Pirelli’nin 2016 takviminde Patti Smith, Yoko Ono ve Serena Williams gibi isimler “başarılı kadınlar” teması altında poz verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülenme : 204 Yayınlanma Tarihi: 04/09/2016 12:06:07

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin