Pınar Altuğ kaza nedeniyle katılamadı

Pınar Altuğ kaza nedeniyle katılamadı
Yayınlanma Tarihi: 15.12.2017 08:59 | Değiştirme Tarihi: 15.12.2017 09:00

Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan'ın geçirdiği trafik kazası nedeniyle sunuculuğunu yapacağı etkinliğe katılamadı.

Erken doğan bebeklerin yaşama tutunmalarını kolaylaştırmak ve hayatta kalmalarını sağlamak amacıyla kurulan ERDODER, gelenekselleşen yeni yıl balosunu önceki akşam Raffles Hotel Zorlu’da  gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz yıllarda Mardin, Kars ve Sinop’ta açtıkları erken doğum ünitelerine Gaziantep’le birlikte bir yenisini ekleyecek olan ERDODER'in destekçilerinin katıldığı davet kokteylle başladı. Gecenin sunuculuğunu Gizem Özdilli üstlenirken, Erdoder Yönetim Kurulu Başkanı Canan Göztepe kısa bir konuşma yaparak, yıl içindeki faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

2018 yılı içerisinde Gaziantep’teki erken doğum ünitesini açmayı planladıklarını belirten Göztepe, ihtiyaçların değerlendirilmesi sonucunda Gaziantep’in ardından açılacak erken doğum ünitesinin yerine karar vereceklerini söyledi.

Konuşmanın ardından Gaziantep’teki erken doğum ünitesi için en büyük ihtiyaçlardan birisi olan kuvözlerden bağışlayan isimlere birer plaket takdim edildi. Gecede Özlem Eraslan, Deniz Zülfikari ve Uğur Gazanker’e plaketleri sunuldu. Plaket töreninin ardından Sıla Gençoğlu, konuklara müzik dolu bir gece yaşattı.

Geç saatlere kadar devam eden gecenin sonunda ünlü şarkıcıya da bir plaket takdim edilirken, konuklar Erdoder Yönetim Kurulu Üyeleri’ni tebrik ederek geceden ayrıldı.

Gecenin sunuculuğunu oyuncu Pınar Altuğ üstlenecekti, ama eşi Yağmur Atacan kaza yaptığı için katılamadı.