Pınar Altuğ isyan etti: Edepsiz yorumlara tahammülüm yok!

Pınar Altuğ, balon müzesini gezerken karşılaştığı muhabirlerin sorularını ayaküstü yanıtladı. Sosyal medya hesabından kendisine gelen yorumlar hakkında konuşan Altuğ, "Evlenirken kimseden izin istemedik ki biz. En başta ailelerimiz olumlu yaklaştı zaten gerisi umurumda değil. Biz birbirimizi sevdik evlendik. Ama gelen edepsiz yorumlara tahammülüm yok" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 09:10
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 09:10
Pınar Altuğ isyan etti: Edepsiz yorumlara tahammülüm yok!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Pınar Altuğ, sık sık takipçilerinin yorumlarına verdiği cevaplarla gündem oluyor. Önceki gün balon müzesinde gezerken karşılaştığı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Altuğ, sosyal medyadan kendisine gelen yorumlar hakkında konuştu. 

Altuğ, "Adaletli bir insanım biri haksızlık yaptığı zaman dayanamıyorum. Eşimle olan yaş farkı yorumları hiç umurumda değil. Gelen kötü yorumları aştık artık" dedi.

 Pınar Altuğ,sözlerine, "Evlenirken kimseden izin istemedik ki biz. En başta ailelerimiz olumlu yaklaştı zaten gerisi umurumda değil. Biz birbirimizi sevdik evlendik. Ama gelen edepsiz yorumlara tahammülüm yok" diyerek devam etti.