Pınar Altuğ isyan etti! "Allah topunuzun belasını versin"

Pınar Altuğ isyan etti! 'Allah topunuzun belasını versin'
Yayınlanma Tarihi: 29.05.2019 10:02 | Değiştirme Tarihi: 29.05.2019 10:02

'Zümrüt Apartmanı' adlı kitapta yer alan 'pedofili' ifadeler herkesin isyan etmesine neden oldu. En sert tepkilerden biri oyuncu Pınar Altuğ'dan geldi.

Pınar Altuğ isyan etti: "Allah topunuzun belasını versin"'Zümrüt Apartmanı' adlı kitapta yer alan 'pedofili' ifadeler herkesin isyan etmesine neden oldu. En sert tepkilerden biri oyuncu Pınar Altuğ'dan geldi.Magazin - 29.05.2019 09:52'Zümrüt Apartmanı' adlı kitapta yer alan 'pedofili' ifadeler Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca "pedofili" içeren ifadelerin bulunduğu kitabın yazarı Abdullah Şevki hakkında "müstehcenlik" suçundan soruşturma başlatıldı. `Zümrüt Apartmanı´ adlı kitabın yazarı Abdullah Şevki, akşam saatlerinde Ankara'da gözaltına alındı. 

Sosyal medyada da kitabın yazarına tepkiler yağdı. En sert tepkilerden birini de kendisi de bir kız çocuk sahibi olan Pınar Altuğ verdi. Oyuncu, Instagram'dan şöyle yazdı: "Bir tarafta vahşice hayatını kaybeden bir bebek diğer tarafta bütün pisliğini kitaba aktaran şerefsiz onu kontrol etmeyip bu kitabı yayınlayanlar! Avaz avaz bağırasım var. "Yettiniz be yettiniz Allah topunuzun belasını versin."  

Haber ile ilgili metin girin!.