Pınar Altuğ gelen eleştirilere isyan etti!

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ evliliğiyle ve fotoğraflarıyla alakalı gelen eleştirilere adeta isyan etti. Başarılı oyuncu yapılan eleştirilere oldukça sert bir yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 13:50
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 13:50
Pınar Altuğ gelen eleştirilere isyan etti!

Sosyal medyada kendisine gelen olumsuz yorumlar hakkında konuşan Altuğ, ”Ben adaletli bir insanım. Biri haksızlık yaptığı zaman dayanamıyorum. Eşimle olan yaş farkına ilişkin yorumlar hiç umurumda değil. Gelen kötü yorumları aştık artık. Evlenirken kimseden izin istemedik. En başta ailelerimiz olumlu yaklaştı zaten gerisi umurumda değil. Biz birbirimizi sevdik evlendik. Ama gelen edepsiz yorumlara tahammülüm yok” dedi.

Sosyal medyada paylaştığı photoshoplu fotoğraflarıyla da çok konuşulan Altuğ, ”Photoshop'lu fotoğrafları tabiki de paylaşabilirim. Kendimi hiçbir zaman gizlemiyorum.

Benim çok iyi fotoğrafçı tanıdıklarım var. İstesem çok farklı şeyler yaparım. Ama inanın uğraşmıyorum. Neysem oyum.” diyerek itirafta bulunmuş oldu. 

Ekranlara ne zaman döneceği sorulan Altuğ, ”Instagram’da yemekle ilgili yaptığım canlı yayınlarım var Şu an korumam gereken bir ailem var. O yüzden bir süre daha set ortamına girmek istemiyorum. İlerleyen zamanlarda neler olur bilemeyiz.” ifadelerini kullandı.