Pınar Altuğ, eşi ve kendisiyle ilgili yorum yapan takipçisini ifşa etti: Ne desem bilemedim

Sosyal medyayı aktif kullanan ve zaman zaman tartışmaların içinde kalan Pınar Altuğ, takipçisinin kendisi ve eşi Yağmur Atacan ile ilgili sözlerini ifşa ederek tepki gösterdi. Pınar Altuğ, '“Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?” diyen takipçisini resmen rezil etti.

Yayınlanma Tarihi: 30.04.2020 12:29
Değiştirme Tarihi: 30.04.2020 12:29
Pınar Altuğ, eşi ve kendisiyle ilgili yorum yapan takipçisini ifşa etti: Ne desem bilemedim

Sosyal medyada güzel şeyler olduğu gibi can sıkıcı şeyler de yaşanabiliyor. Bunun son örneği oyuncu Pınar Altuğ'un başına geldi. Ancak Altuğ, polemiğe girmekten kaçınmayarak takipçisini rezil etti. Olay şöyle gelişti.

Pınar Altuğ'un bir takipçisi, “Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?” yorumunu yaptı. Pınar Altuğ da karşılık olarak bu takipçinin fotoğraflarını alıntılayarak storysinde paylaştı ve ''Ne desem bilemedim' yazdı. Altuğ'un bu paylaşımı kısa sürede sosyal medyada geniş yer buldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ın YouTube programıan katılmış ve ses getiren açıklamalarda bulunmuştu. Yağmur Atacan ile ilişkilerinin ilk günlerinde yaşadığı bir anıyı da burada itiraf eden Altuğ, Yağmur Atacan'ı bir arkadaşıyla tanıştırdıktan sonra arkadaşının büyük şaşkınlık yaşadığını dile getirerek, "İki gün gönül eğlendireceğim, Yağmur ile evlenecek halim yok!" dediğini söylemişti.