Pelin Akil'in eşi Anıl Altan: Yeriniz hep burası, iki omzum...

Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin ikiz bebekleri Alin ve Lina, geçtiğimiz günlerde dünyaya gelmişti. Anıl Altan, ikiz kızları ile sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2019 10:18
Değiştirme Tarihi: 14.05.2019 10:18
Pelin Akil'in eşi Anıl Altan: Yeriniz hep burası, iki omzum...

Pelin Akil, meslektaşı Anıl Altan ile 3 yıllık birlikteliğin ardından 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Dört aylık hamile olan Pelin Akil, son gittiği kontrolde büyük şaşkınlık yaşamıştı. İkiz kız bebekleri olacağını öğrenen oyuncu, bu haberle yakınlarını sevindirmişti.

Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin ikiz bebekleri Alin ve Lina, geçtiğimiz günlerde dünyaya gelmişti. Anıl Altan, ikiz kızları ile sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı. Altan, paylaşımına şu notu düştü:

İkinizi de eşit kokluyorum, eşit sarıp sarmalıyorum, hangi müziği dinlettiysem diğerinize de aynısını dinletiyorum... Gece sohbetlerimiz fakrlı oluyor o da normal, ikizsiniz ama farklı bireylersiniz. Ben hep sizi dinleyeceğim, seveceğim, kollayacağım kızlarım. Yaşınız kaç olursa olsun yeriniz hep burası, iki omzum... Tam ortası da her zaman söz verdiğim biricik karım Pelin'in... Sizleri çok seviyorum canım ailem.