Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pelin Akil'den yürek yakan paylaşım: Soldaki bereli arkadaşım şimdi yok

Pelin Akil'den yürek yakan paylaşım: Soldaki bereli arkadaşım şimdi yok

Ünlü oyuncu Pelin Akil Beşiktaş'ta meydana gelen patlamada şehit olan polis Mustafa Kemal Devrilmez'le olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

12.12.2016 09:44

Oyuncu Pelin Akil Beşiktaş'taki patlamada şehit olan polis Mustafa Kemal Devrilmez ile ilgili anısını duygu dolu sözlerle paylaştı.

Ünlü oyuncunun İnstagram hesabından paylaştığı sözler: ''Ocak ayında sultan Ahmet'teki patlamadan sonraki günlerde bindiğim feribotta benden şüphelenip çantamı göstermemi istemişlerdi. Ben nasıl bir şüphe teşkil ettim neden beni aradınız diye merak edip sorduğumda fotoğrafta gördüğünüz soldaki özel Tim Polis kardeşim 'saçlarınızdan' demişti. Anlamamıştım. Gür saçların arasına bile bombayı saklayabileceklerini söylemişti. Sonradan beni tanıyıp bir de fotoğraf çekilmek istemişlerdi. Önce arandığım için bir kötü hissetmiştim ama gurur duydum ve düşündüm ki hepimizin pamuk ipliğinde tesadüf yaşadığımız şu hayatta onlar ne kadar zor bir iş yapıyorlardı sürekli tehlike altındalardı. Helal olsun dedim.

pelin akil

Ve biraz önce bu fotoğraf geldi hem de ne acı haberle. soldaki bereli polis arkadaşım dünkü patlamada hayatını kaybetmiş. Zaten dünden beri içim acıyor bu fotoğrafı görünce ve ona bu kadar yakın olmuşken o şimdi hayatta değil içim parçalandı. Bu patlamalarda yakınımız iyi mi diyip onlara ulaştığımızda içimizin rahatlamasından dolayı kendimi çok kötü hissediyorum. Allah'ım sen bu olaylara sebep olan azcıcık bile sebebi olan herkesi bildiğin gibi yap. Bu soldaki bereli arkadaşım şimdi yok. Allah ona ve dünkü patlamada vefat eden herkesin ailesine sevdiklerine sabır versin. Mekanları cennet olsun. Çok üzgünüm gerçekten çok. #mustafakemaldevrilmez '

Yorumlar | 1
üye profil
ebubekir 2 yıl önce
mustafa bir zamanlar benim öğrencimdi mekanı cennet olsun