Pazartesinin galibi belli oldu

Pazartesinin galibi belli oldu

Dizilerin yeni sezona başlamasıyla birlikte reyting savaşı da başladı. Pazartesinin galibi ‘Kırgın Çiçekler’ olurken, sosyal medyada en çok konuşulan ise ‘İçerde’ dizisi oldu

Yeni sezonun başlamasıyla ekranda reyting savaşı da kızışmaya başladı. Geçen sezonda pazartesi akşamları ekrana gelen ‘Paramparça’ ve ‘Kırgın Çiçekler’, yeni başlayan ‘İçerde’ ve  ‘Babam ve Ailesi’ dizileriyle zirve mücadelesine başladı.Başrollerini İpek Karapınar ve  Özgür Çevik’in paylaştığı ‘Kırgın  Çiçekler’, hem Total hem de AB Grubu’nda günü zirvede tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı. Dizi, Total’de yüzde 7.04 reyting alırken her 100 kişiden 20’si tarafından izlendi. AB Grubu’nda ise  yüzde 5.10 reyting alan yapım, her  100 kişiden 15’i tarafından izlenerek yeni sezona zirvede başladı. 

Ekranın yeni rakipleriErkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’lı kadrosuna Mine Tugay’ı da ekleyerek sezona başlayan ‘Paramparça’, Total’de üçüncü, AB Grubu’nda dördüncü sırada yer aldı. Bülent İnal, Ceyda Düvenci ve Ayça Bingöl’ün başrolünü oynadığı ‘Babam ve Ailesi’ ise Total’da 13’üncü, AB Grubu’nda beşinci olabildi. Ceyda Düvenci, aynı gün ekrana gelen ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisinde oynayan eşi Bülent Şakrak’la rakip oldu. Eşine destek verip ‘Babam ve Ailesi’ dizisini izleyen Şakrak, Instagram sayfasında, “Ekranda ezeli rekabet dediler, biz ona bile sırıttık” diye yazdı. 

Sosyal medya ‘İçerde’ dediReyting savaşında ikinci olan ‘İçerde’ sosyal medya şampiyonu oldu. Rakiplerine fark atan dizi, gün boyu Twitter’da en çok konuşulan konular arasında ilk sırada yer aldı. Reytinglerde birinci olan ‘Kırgın Çiçekler’ ise listeye ikinci sıradan girdi. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 21/09/2016 07:39:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin