"Paylaş Benimle" yeni haftaya özel konuklarıyla başlıyor!

Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunuculuğunu yaptığı “Paylaş Benimle” programı, yeni haftada da gündemde yer alacak hayat hikayelerini konu ediyor. Programın dikkat çeken konu ve konukları ise izleyicide büyük etki yaratıyor.

Yayınlanma Tarihi: 27.07.2021 13:19
Değiştirme Tarihi: 27.07.2021 13:19
'Paylaş Benimle' yeni haftaya özel konuklarıyla başlıyor!

"Paylaş Benimle" programının bu haftaki sürpriz konuğu ise Mehmet Ali ERBİL oluyor. İzleyici; çocukluğu, gençliği ve pek bilinmeyen aile yaşamını anlatan Erbil'in gözyaşlarına boğulduğu anlara şahit oluyor.

Altı yıl önce eski erkek arkadaşı tarafından başından vurulan ve mucizevi şekilde hayatta kalan Mutlu Kaya, yıllar sonra Paylaş Benimle programına konuk oluyor.

Diğer yandan; eski erkek arkadaşının, yüzüne 1.5 litre asit dökmesi sonucu ölümle burun buruna gelen Berfin Özek, an be an yaşadıklarını Gökhan Çınar'a anlatıyor.

Doğuştan 2 kolu olmayan, tüm işlerini ayaklarıyla yapan Mehmet Temel ise yaşama azmi ve örnek aile yaşantısıyla izleyenleri hem duygulandırıyor hem de taktir topluyor.

6 yıl önce kızı Ece’yi lösemi nedeniyle kaybeden Onkoloji Anneleri’nin kurucusu Elif Soydamal da hayat hikayesini "Paylaş Benimle" programında anlatıyor. 

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un üstlendiği programda, psikologlardan oluşan uzman bir danışman kadrosu bulunuyor. Konuklar; hayat hikayelerini, dönüm noktalarını, mücadelelerini, duygularını ve umutlarını Gökhan Çınar’a anlatıyor. 

Paylaştıkça anlamanın, anlaşılmanın ve umut etmenin önemini vurgulayan “Gökhan Çınar'la “Paylaş Benimle” hafta içi her gün saat 15:00’te TV8’de…