Paris Saint-Germain'in yıldızı Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'dan ağızları açık bırakan itiraf!

Paris Saint-Germain'in yıldızı Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, İtalya'daki programda samimi itiraflarda bulundu.Paris Saint-Germain'in yıldız oyuncusu Mauro Icardi'nin 2014 yılında dünyaevine girdiği eşi Wanda Nara, İtalya'daki programda çarpıcı itiraflarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 20.12.2019 11:00
Değiştirme Tarihi: 20.12.2019 11:01
Paris Saint-Germain'in yıldızı Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'dan ağızları açık bırakan itiraf!

Aynı zamanda eşinin menajerliğini de üstlenen Wanda Nara, eşiyle ilgili söyledikleriyle yine adından söz ettirdi. İşte Nara'nın itirafları:"Mauro çok profesyonel bir futbolcudur. Maçlardan önce kesinlikle cinsel ilişkiye girmez. Sadece maçtan sonra ve takımı galip geldiyse bana bakar. Eğer mağlupse, kesinlikle bana bakmaz. Çok üzgün olur"

"2013'te Maxi Lopez'den ayrıldıktan sonra Arjantin'e geri döndüm. Mauro ile ilişkim, Maxi'den ayrıldıktan sonra oldu. 3 çocuğum vardı ve Arjantin'e geri dönmek kolay değildi.

Her şeye yeniden başlamam gerekiyordu. O sırada Mauro hayatıma girdi. Çok gençti ve bana çok önem veriyordu. Sadece benim seçimim olmadı. Çocuklarım da Mauro'yu çok sevdi"

Eşi Mauro Icardi ile sürdürdüğü mutlu evliliğin yanı sıra güzelliğiyle de tüm dikkatleri üzerine çeken Nara, sosyal medyada da epey aktif.

Nara'nın Instagram'da yaklaşık 6 milyon takipçisi bulunuyor.