Paris Hilton yıllar önce sızdırılan cinsel ilişki görüntüleriyle ilgili flaş açıklamalar yaptı

Hilton otellerinin varisi 39 yaşındaki ünlü isim Paris Hilton, seks kasediyle ilgili yaptığı açıklamanın ardından yeniden gündeme geldi. Paris Hilton, seks kasediyle ilgili açıklamayı, YouTube üzerinden yayınlanan ve kendi hayatını konu edinen belgeselde paylaştı. Hilton, bu kasetle ilgili olarak, 'Hayatımın en acı deneyimiydi' ifadelerini kullandı. 

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 10:05
Değiştirme Tarihi: 20.09.2020 10:05
Paris Hilton yıllar önce sızdırılan cinsel ilişki görüntüleriyle ilgili flaş açıklamalar yaptı

Yaptığı açıklamalarla ve hayat tarzıyla 20 yıldan fazladır dünya gündeminde yer almayı başaran ABD'li Paris Hilton, seks kasedi itirafıyla yine bomba etkisi yarattı. 

2001 yılında, o dönemki sevgilisi Rİck Salomon ile birlikte olduğu anların internette ifşa olmasıyla birlikte olay yaratan Paris Hilton, flaş itiraflarda bulundu.

Paris Hilton şu sıralar 40'ına merdiven dayadı. Bu olayın üzerinden de yaklaşık 20 yıl geçti. Ancak Paris Hilton, yaşanan bu travmatik olayın halen peşini bırakmadığını ifade etti. 

Bir süredir Carter Reum ile birliktelik yaşayan Paris Hilton, bu isimle evlilik planları da yapıyor ancak  kasetin internete sızmasının hala onu çok etkilediğini belirtiyor. 

Hilton olaya dair şu ifadeleri kullandı:

"Hayatımın en acı deneyimiydi. Aşka, güvene ve erkeklere inancımı gerçekten kaybetmeme neden olmuştu ve hakikaten kalbimi kırmıştı. Hayatımın geri kalanında kimsenin görmemesi gereken iki kişi arasındaki özel bir anla yargılandım."

Kaset ortaya çıktığında ben sadece birine güvenmiş genç bir kızken insanlar bana karşı çok kötü davrandı, benimle alay ettiler. Bugün yaşansaydı çok farklı olurdu. Bu yüzden birçok şeyin değişmesinden mutluyum ve artık bir kadın böyle bir şeyden ötürü utanmıyor ve mağdur olarak görülüyor. Ancak o zamanlar bu şekilde davranılacak kadar şanslı değildim.