Paris Hilton, Türk oyuncu Burak Deniz'e hayran kaldı: Öfkeli görünüyor ama çok çekici

Hilton otellerinin varisi ve sosyete dünyasının en ünlü isimleri arasında yer alan Paris Hilton, Türk oyuncu Burak Deniz'e hayran kaldı. 

Yayınlanma Tarihi: 05.09.2020 14:07
Değiştirme Tarihi: 05.09.2020 14:07
Paris Hilton, Türk oyuncu Burak Deniz'e hayran kaldı: Öfkeli görünüyor ama çok çekici

Instagram'a gördüğü Burak Deniz'i, Türk arkadaşı Çetin Tazeler'e gönderen Paris Hilton, "Öfkeli görünüyor ama çok çekici. Ünlü biri mi?" diye sordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaşadığı aşklarla da gündeme gelen Paris Hilton, Haziran ayında Carter Reum ile görüntülenmişti.

Burak Deniz ise, meslektaşı Büşra Develi ile 3 yıllık bir ilişki yaşamıştı. Deniz'in adı, son olarak Bestemsu Kökdemir ile anılmıştı.

Paris Hilton'ın hayranlığı sonrası gündeme gelen Burak Deniz, sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Burak Deniz kimdir, kaç yaşında ve nereli soruları internette araştırılmaya başlandı. 

Burak Deniz kimdir?

17 Şubat 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İzmit’lidir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunudur. İlk kez 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisi ile ekranlarda yer alan Deniz, 2015 yılında yayınlanan Medcezir dizisindeki Aras karakteriyle dikkatleri üstüne çekti.

Sultan, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz ve Kaçak gibi dizilerde dizilerinde rol alan Burak Deniz, şimdilerde FOX TV ekranlarında ikinci sezonu yayınlanan Bizim Hikaye adlı dizide Barış karakterine hayat vermektedir. Burak Deniz 1.85 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

I