Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pakistan'ın Kim Kardashian'ı Qandeel Baloch abisi tarafından öldürüldü

Pakistan'ın Kim Kardashian'ı Qandeel Baloch abisi tarafından öldürüldü

Pakistan'ın Kim Kardashian'ı olarak bilinen Qandeel Baloch, abisi tarafından uykusunda boğularak öldürüldü.

19.07.2016 10:11

Gerçek adı Fouzia Azeem olan 1990 doğumlu genç kadın; model, oyuncu, şarkıcı, sunucu ve internet fenomeni olarak tanınıyordu.

Striptiz şovu yapacağını duyurmuştu
Onu şöhretin zirvesine çıkaran olay ise Hindistan ve Pakistan arasında oynanan Kriket Dünya Kupası finalinde Pakistan'ın kazanması durumunda striptiz şovu yapacağını duyurmasıydı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Pakistan'ın Kim Kardashian'ı
Üniversite mezunu ve 7 dil konuşabilen genç kadının Twitter'da 40 bin, Instagram'da 124 bin ve Facebook'ta 700.000 takipçisi olduğu için kendisine "Pakistan'ın Kim Kardashian'ı" deniyordu.

Abisi boğarak öldürdü
Genç kadın, cuma günü ailesinin evinde ölü bulundu. Polisten gelen ilk açıklama, ünlü yıldızın abisi Waseem Azeem tarafından uykusunda boğularak öldürüldüğü. Olayı inceleyen adli doktor; “Açıkça anlaşılıyor ki kadın kurban boğularak öldürülmüş; ancak kesin ölüm sebebi otopsi sonrasında anlaşılacak. Kurbana ölmeden önce zehir verilmiş de olabilir.” açıklamasını yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fotoğrafları büyük tepki çekmişti
Genç yıldız, geçtiğimiz Ramazan ayında ülkenin önde gelen din adamlarından biriyle bir otel odasında paylaştığı selfie ile büyük tepki çekmişti. Özellikle bu fotoğrafta sadece din adamlarının takabildiği başlığı takması, toplum tarafından ağır bir biçimde eleştirilmesine neden olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eleştiriler yüzünden mi öldürüldü?
Daha önce de "batılı" tarzda fotoğraf paylaşımları, Pakistan'ın ahlaki normlarına aykırı olduğu için eleştiriliyordu. Popüler yıldızın öldürülmesinin altında yatan sebebin bu olaylar olduğu düşünülüyor.

Kaynak: onedio.com

Yorumlar | 0
üye profil