Özlem Yıldız sezonu Bodrum'da açtı! Fit hali dikkat çekti

Fit görüntüsü ve bronz teniyle dikkat çeken sunucu Özlem Yıldız, her yaz olduğu gibi bu yıl da tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Ünlü sunucu, denize girip güneşlenirken ve yakın arkadaşı İlgi Gövsa ile denize girerken objektiflere yakalandı.

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2022 14:29
Değiştirme Tarihi: 31.05.2022 14:29
Özlem Yıldız sezonu Bodrum'da açtı! Fit hali dikkat çekti

Özlem Yıldız 2005’te evlendiği iş insanı Sinan Serter’den 2013’te boşanmıştı.  Ünlü sunucu sonrasında nikah masasına oturmaya yanaşmadı.

2022 DİLEĞİNİ PAYLAŞTI

Demir Serter, 31 Aralık'ta sosyal medya hesabından anne ve babasının da yüzlerinin güldüğü bir fotoğrafını yayınlamıştı. Demir, Instagram gönderisinde yeni yıl dileği olarak ise şu notu yazmıştı:

"Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakıyoruz. Umarım 2022 tüm problemlerimizi ve pandemiyi geride bıraktığımız bir yıl olur. Herkese iyi seneler."

"O KADARINI KADINLAR YAPSIN"

Geçtiğimiz yıl Nişantaşı'nda görüntülenen Özlem Yıldız, erkeklerin de bakımlı olması gerektiğini ancak bir erkeğin sürekli bakım merkezinde olmasını kabul edemeyeceğini söylemişti. Ünlü sunucu, "Erkeklerin de bakımlı olması lazım; onlar da yaşlanıyor, onların da cildine dikkat etmesi lazım. Bu kendini sevmekle alakalı, tabii maddi karşılığı da var" ifadelerini kullanmıştı.

Yıldız, "Bakım merkezlerinden çıkmayan erkeğe de gerek yok. O kadarını kadınlar yapsın, erkekler işine gücüne gitsin. O kaşlar böyle havaya kalkıyor ya yok, olacak iş değil" demişti.

"ERKEK ÇOCUĞU ANNESİNİ KISKANIYOR"

Klass Ödülleri Gala Seremonisi'ne katılan Özlem Yıldız, erkek çocuklarının anneyi kıskandığını belirterek, 15 yaşındaki oğlu Demir Serter'le yaşadığı bir olayı anlattı.

Yıldız, "Arkadaşlar bu benim normale dönmüş halim. İnanın tanıyamazdınız, kapkaraydım. Hatta bu akşam bu elbiseyi giymeden önce oğlum gördü, 'Bu kıyafetle gidemezsin, çok açık' dedi. İnan giydim ve kaçtım. Erkek çocuğu annesini kıskanıyor ama kıyafetim normal" şeklinde konuştu.

DENİZE GİRERKEN OBJEKTİFLERE TAKILDI

Güzel sunucu Özlem Yıldız Bodrum Azka Otel’i mesken tuttu. İstanbul'da işlerini düzene koyarak her fırsatta Bodrum'a tatile gelen Özlem Yıldız fiziği ve güzelliği ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Hafta sonu Bodrum'a gelen Özlem Yıldız, gündüz Azka Otel'in beach'inde denize girip güneşlenirken ve yakın arkadaşı İlgi Gövsa ile denize girerken objektiflere yakalandı. Güzel sunucu eski manken arkadaşı İlgi Gövsa'nın doğum günü kutlamaları için üç günlüğüne Bodrum'a gelmiş.

Bol bol denize girip güneşlenen arkadaş grubu, akşam sahilde ateş yakarak doğum günü pastasını üflemişler. Özlem Yıldız dört göz ile okulların tatil olmasını bekliyormuş. Oğlunun okulu tatil olması ile birlikte yaz boyunca Bodrum'da olacaklarmış.

 

İlgili Sayfalar: Magazin