Özlem Yıldız'ın Bodrum fiyatlarına tepkisi: "Eskisi gibi güzel tatiller bitti"

Ünlü sunucu Özlem Yıldız, Bodrum'daki yüksek fiyatlara isyan etti. Yıldız, "Eskisi gibi güzel güzel tatillere, restoranlarda gitme devri bitmiş" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2021 09:33
Değiştirme Tarihi: 09.06.2021 09:33
Özlem Yıldız'ın Bodrum fiyatlarına tepkisi: 'Eskisi gibi güzel tatiller bitti'

Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Özlem Yıldız, Bodrum'da kısa bir tatil yaptığını ve işleri nedeniyle tatilini yarıda kesmek zorunda kaldığını söyledi. Bodrum’daki pahalılıktan bahseden Yıldız, işletmelere tepki gösterdi: "Allah yardımcımız olsun, fiyatlar çok yüksek. Eskisi gibi güzel güzel tatillere, restoranlarda gitme devri bitmiş. Her şeyi hesap kitap yaparak gidiyoruz." 

Yıldız, "Uzun süre kalacaksam daha ideal yerleri tercih ediyorum. Uçak saatlerine bakıyorum, daha uygun bilet ayarlamaya çalışıyorum" dedi. 

"YÖNETMENDEN UYARI ALDIM" 

Bronz teniyle dikkat çeken Yıldız, yönetmenden uyarı aldığını söyledi: Yönetmenim bana kızıyor. ‘Çok karardığın için makyaj görünmüyor. Rengini açınca konuklar daha beyaz görünüyor’ diyor. Uyarı aldım o yüzden dikkat ediyorum" şeklinde konuştu. 

Özlem Yıldız, oğlu Demir’in geçtiğimiz hafta gerçekleşen LGS'ye girdiğini belirterek, "Matematik çok zormuş. Tüm öğrenciler aynı şeyi söylüyor. Zor bir dönem geçirdiler. Garibim bugün 1’e kadar uyudu. Bundan sonra dinlenmesi için ne istiyorsa onu yapacağım" dedi.

2013 yılında boşandığı Sinan Serter'le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Demir'in futbolcu olmak istediğini dile getiren Yıldız, "Demir'in spora düşkün olması beni mutlu ediyor. Elimden geldiğince destekliyorum" açıklamasını yaptı.

41 yaşındaki ünlü sunucu, basın mensuplarının aşk hayatını sorması üzerine şu ifadeleri kullandı:

"Dönem olarak işime ağırlık verdiğim bir dönem. İleride birisi kalbimi mi çarpar, omzuma mı çarpar bilmiyorum. Henüz öyle bir şey yok. Kalbim aşka kapalı değil. Hayat önümüze ne getiriyorsa onu yaşıyoruz."

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)