Özlem Yıldız: Eşimden ayrılacağımı hiç düşünmemiştim

Özlem Yıldız: Eşimden ayrılacağımı hiç düşünmemiştim
Yayınlanma Tarihi: 15.05.2017 11:00 | Değiştirme Tarihi: 15.05.2017 11:00

Ünlü sunucu Özlem Yıldız özel hayatı ile ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü sunucu Özlem Yıldız oldu. Hayli keyifli ve bir o kadar da ilginç anların yaşandığı ‘Hadi Be’ canlı yayınında Özlem Yıldız, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.


 
Benim gibi kayınvalidem olsun isterdim
 
Oğlu Demir’in evlendiği zaman çok anneci birisi olmasını istemediğini söyleyen Özlem Yıldız “ Ben iyi bir kayınvalide olurum. Benim de benim gibi bir kayınvalidem olsun isterim. Oğlumun mutluluğu benim mutluluğumdur. Demir’in çok annecim olsun istemiyorum. Ayrıca çocuk istediğimden dolayı ileri de evlenirsem “Demir evleneceğin kişiyi ben seçeceğim özelliklerine bakmam lazım. Benim karar vermem gerekiyor diyor” dedi.


 
Baby Shower yapmak istiyorum
 
Bir kız çocuğu istediğini ve onun için Baby shower ve doğum odasını süslemek istediğini söyleyen Özlem Yıldız “ Ben bir kız çocuğu istiyorum hala. Demir'de kardeş istiyor ama erkek olsun istiyor. Ben zor bir hamilelik yaşadım arkadaşlarım Baby shower ve hastanede oda süslemeleri yaptırıyorlar. Ben bunların hiç birini yaşayamadım. Bunları doya doya yaşamak istiyorum” dedi.

özlem yıldız
 
 

Estetik yaptırabilirim
 
Kendisine genç gösterdiğini söylendiğini ancak gerekirse estetik yaptırabileceğini söyleyen Özlem Yıldız “ İnternette 36 yaşında ama 40 yaşındayım. Yaşımı göstermiyorum ama gerekirse estetik yaptırırım. Tabi ki neden yaptırmayayım botoks yaptırabilirim” dedi.


 
Eşimden ayrılacağımı hiç düşünmemiştim
 
20 yaşındayken bugünlerini böyle hayal etmediğini 3 çocuğunun olduğunu ve eşinden ayrılmamış birisi olmasını istediğini söyleyen Özlem Yıldız “20’li yaşlarımda bugünleri böyle hayal etmemiştim. Çok çocuğumun olduğu eşimden ayrılmamış birisi olmak isterdim. Ben evliliğimin biteceğini hiç düşünmemiştim zaten. 3 çocuğum olsun isterdim. Ben böyle dediğimde Demir’de nasıl bakacaksın diyor bana” dedi.


 
Herkesin her şeylerini biliyorum

Sanat camiasının küçük olmasından dolayı herkesin birbirinin özelini bildiğini söyleyen Özlem Yıldız “ Piyasa küçük herkesin her şeyi ortada daha bugün 3 dedikodu duydum. Herkesin her şeyini bilirim bu piyasada” diye konuştu.


 
İnsanlara çabuk kanıyorum
 
Kendine kızdığı konular arasında insanlara çok kandığını ve evde yalnız kalamadığını söyleyen Özlem Yıldız “ Kendimde sevmediğim şeylerin başında insanlara çok kanıyorum.  Biraz gözünü aç Özlem diyorum kendime. Birde evde yalnız kalamıyorum kimse yoksa odamın kapısını kitleyerek yatıyorum.  Kesinlikle fare görmeye dayanamıyorum hemen bayılıyorum” dedi.