Özlem Savaş: Onu görünce kanal değiştiriyorum!

Önceki gün Arnavutköy'de görüntülenen Özlem Savaş, muhabirlerle sohbet etti. Karşısına çıkan kişilerin kendisine kumpas kurduğunu belirten Savaş, “Ben onlar gibi yüzsüz olamadım” dedi. 


Yayınlanma Tarihi: 02.04.2021 15:18
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 15:18
Özlem Savaş: Onu görünce kanal değiştiriyorum!

Arnavutköy’de sahilde yürüyüş yaptıktan sonra Beykoz’a geçmek için motor iskelesinde beklerken görüntülenen Özlem Savaş, yaşadığı sıkıntılı süreçlerde sektöre küstüğünü söyleyerek, "Şehir tiyatrolarında ilk oyunumla kadroya alındım. Arkasından diziler ve filmler geldi. Fakat bazı yaşadığım özel durumlar ve karşıma çıkan kötü insanların bana kumpas kurduğunu fark edemedim. Utandım. İnsanlar bu olaylar olduğu zaman başka bir kadını tuttular. Ben bu kadar yüzsüz bir kadın olamadım" dedi. 

"OYUNCULUĞUMU KONUŞTURMAK İSTİYORUM"

Zor günleri geride bıraktığını belirten Savaş, oyunculuğuyla yeniden gündeme gelmek istediğini söyleyerek, "Çelik gibi oldum. Londra’da yaşam koçlarından eğitim aldım. Çok disiplinli yaşıyorum, spor yapıyorum. Oyunculuğumu konuşturmak istiyorum. Artık her şeyi daha ciddiye alıyorum" açıklamasını yaptı. 

Savaş’a “dizilere sosyal medyadaki takipçi sayısına göre oyuncu alındığı” polemiği soruldu. “Yeni isimlerden takipçisi yüksek biri var ki görünce kanal değiştiriyorum. Dünyanın en yeteneksiz oyuncusu, nasıl oynuyor dizilerde? Ama sektör olarak umutluyum. Artık iyi oyuncuların dizileri tutuyor" yantını verdi.