Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Özge Özpirinçci öyle bir şey istedi ki...

Özge Özpirinçci öyle bir şey istedi ki...

Sevilen oyuncu Özge Özpirinçci'den samimi açıklamalar

28.12.2014 18:40

2015 nasıl geçsin?

Adaletli geçsin. Benim için kariyer odaklı bir yıl olsun. Şu aralar kariyer odaklıyım. “Ne iş yapayım?” diye bir şey üretme coşkusundayım. Ağabeyimle bir şeyler yapmak istiyoruz. Onu bol bol göreyim. Annemin, ailemin, arkadaşlarımın sağlıkları yerinde olsun. karışık kaset filmi

Yeni dizin başlıyor. Biraz da ondan bahsedelim mi?

“Aşk Yeniden”. Buğra Gülsoy ile oynuyoruz. O da bir romantik komedi. Zeynep adında, tuttuğunu koparan, ne istediğini bilen, kararlı bir kızı canlandırıyorum.O da herkes gibi hata yapabiliyor. Erkek gibi bir kız. Ben de biraz öyleyim gerçekten. Biraz biraz kadınlığımı buluyorum. Oynadığım rol içimdeki kadını çıkarıyor. “Tatar Ramazan”da Alin adlı karakteri oynarken içimdeki dengesiz kadınla tanıştım.

“Karışık Kaset” filmiyle ilgili yorumlar nasıldı? Senin içine sindi mi?

Ben izlediğimde çok mutlu oldum. Basın gösterimi yapıldığında “Eleştirmenler filmi çok beğendi” dendiğinde “Bu iyi bir şey değil” dedik. Türkiye’de öyle oluyor ya... İçinde bulunduğum için çok mutlu olduğum ilk romantik komedi filmimdi. Haber ile ilgili metin girin!.

Sağlıklı besleniyor musun?

Vejetaryen olmaya çalışıyorum. Geçen sene “Tatar Ramazan”ın ilk dönemlerinde 4-5 ay vejetaryendim. Hayvanlar için ve beslenme şekli açısından eti hayatımdan çıkarmaya çalışıyorum. Aslında insanların et yemeye ihtiyacı yok.Ama ben spor da yapıyorum. Ve “Spor yapanların et yemesi gerekiyor” diyorlar. Et yemediğim dönemde insanların bana “Özge sana ne oldu?” diye sormuşluğu vardı. “B12’im yok” diyordum. Geç algılıyorum, geç cevap veriyorum. Güncellenmemiş iPhone gibiydim. Şu aralar bulgur pilavı ve kinoaya sardım.Ama kinoayı bile yapamıyorum. Yemek konusunda da o kadar beceriksizim. Çorbayı çok severim. Bazen de pisleşiyorum. Gelsin cipsler, kolalar... Televizyonun karşısında iyi oluyor. Yaş artık belli bir noktadan sonra belli ediyor kendini.
Yorumlar | 0
üye profil