Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Altı yıldır meslektaşı Burak Yamantürk’le aşk yaşayan Özge Özpirinçci'nin hamile olduğunu açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Yamantürk ve Özpirinçci’nin dünyaya gelecek olan bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

Yayınlanma Tarihi: 13.06.2021 10:43
Değiştirme Tarihi: 13.06.2021 10:43
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Şu sıralar ‘İlk ve Son’ isimli dizinin çekimleri için yoğun bir tempoda çalışan Özge Özpirinçci, önceki hafta hamile olduğunu duyurmuştu.

Çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Özge Özpirinçci, ilk olarak Tarkan'ın baba oluyorum videosunu paylaştı. Ardından da “9 değil 13 haftalık hamileyim” diyerek müjdeli haberi verdi.

Güzel oyuncunun hamileliğin ortaya çıkmasının ardından, Cem Karcı’nın yönettiği filmin setinde alarma geçildiği öne sürüldü.

Ekibin, Özpirinçci'nin karnı belirginleşmeden önce çekimlerin tamamlanması için çalışmalara hız verdiği hatta yakın plan sahnelerin çekimleri de yeniden planlandığı iddia edildi.

CİNSİYETİ BELLİ OLDU! 

Şimdi ise güzel oyuncunun bebeğinin cinsiyeti belli oldu. 13 haftalık hamile olan Özpirinçci’nin kız bebek dünyaya getireceği öğrenildi.

NİKAH MASASINA OTURACAKLAR

Öte yandan mutlu bir birliktelikleri olan Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci’nin ağustos ya da eylül ayında nikâh masasına oturacağı konuşuluyor.