Özge Özpirinçci sosyal medya hesabından duygusal bir vedada bulundu

Tatili biten güzel oyuncu Özge Özpirinçci sosyal medya hesabı instagramdan biten tatili ile ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu.Özge Özpirinçci'nin bu paylaşımı çok konuşuldu.

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 09:33
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 09:33
Özge Özpirinçci sosyal medya hesabından duygusal bir vedada bulundu

Bir süredir sevgilisi Burak Yamantürk ile tatilde olan güzel oyuncu Özge Özpirinçci tatilini noktaladı. Biten tatilinin ardından sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunan Özpirinçci, "Toprağa basmak, denize girmek, dostlarla bir araya gelmek, gece gec saatlere kadar konusmak, kadehleri kaldırıp “sağlığına” derken bunun önemini fark etmek…" notunu düştü.

İşte Özge Özpirinçci'nin yaptığı o paylaşım

-Toprağa basmak, denize girmek, dostlarla bir araya gelmek, gece gec saatlere kadar konusmak, kadehleri kaldırıp “sağlığına” derken bunun önemini fark etmek…

-Sarılmanın, dokunmanın değerini anlamak, güzel yemekleri paylaşmak, yıldızlara bakarken kaybolmak, ‘Jüpiter hangisiydi?’ diye tartışmak sonra gökyüzünü gösteren bi aplikasyondan onaylatmak, bu süreçte kim ne hissetti dinlemek ve kendi hislerini paylaşmak… çok güzeldi!

-Tek isteğim eve döndüğümde bavulumdan azıcık kum çıkması. Belki hasır şapkamın aralarında kalmıştır belki de manitamın şortunun cebinde…