Özge Özpirinçci'den karnı burnunda sahil pozları

İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan oyuncu Özge Özpirinçci, önceki gün Berrak Tüzünataç ile birlikte objektif karşısına geçti. Yakın dostuyla gün batımında dans eden ünlü ismin karnının iyice büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2021 13:04
Değiştirme Tarihi: 22.11.2021 13:04
Özge Özpirinçci'den karnı burnunda sahil pozları

Kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk ile yedi yıldır aşk yaşayan ve şimdilerde kızını kucağına almak için gün sayan Özge Özpirinçci, şimdilerde anne olmak için gün sayıyor.

"BURAK YÜZÜNÜ GÖRMEDEN İSİM KOYMAYACAK" 

Geçtiğimiz günlerde Bebek’te bulunan bir kuaför salonunda görüntülenen eşi Burak Yamantürk ile görüntülenen Özpirinçci, bebeğin ismine henüz karar vermediklerini açıklamıştı.

“Çok iyiyim. Doğumu az kaldı. Sağlıklar yerinde” diyen güzel oyuncu, kızlarının ismi konusuyla ilgili; “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” yanıtını vermişti.

GÜN BATIMINDA EĞLENCELİ DANS 

Özge Özpirinçci, doğuma sayılı günler kala Berrak Tüzünataç ile birlikte objektif karşısına geçti. Yakın dostuyla gün batımında dans eden ünlü ismin karnının iyice büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı.

Gün batımında kamera karşısına geçen ikiliden Tüzünataç, eğlenceli anlarını takipçileriyle paylaştı. Tüzünataç'ın 'Gün batımından önce, kelimenin tam anlamıyla' notunu düştüğü fotoğraflara ilgi büyük oldu.

"BEBEĞİN ADI GÜNEŞ Mİ OLACAK?" 

Plajda dans eden 8 aylık hamile Özpirinçci ve arkadaşı Tüzünataç'ın neşeli halleri de dikkatlerden kaçmadı. Bazı takipçileri Özpirinçci'ye bebeğin ismi 'Güneş mi olacak?' diye sordu. Oyuncu da 'Biz burada Güneş'i gösteriyoruz' cevabını verdi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin