Özge Borak terketti!

Özge Borak terketti!

Özge Borak, Çağan Irmak imzalı, TAFF yapımı ‘Benim Adım Feridun’da terk eden sevgili 'Ayla' olarak beyazperdede olacak.

Başrollerini Halil Sezai Paracıkoğlu ve Büşra Pekin’in paylaştığı ‘Benim Adım Feridun’ adlı filmin kadrosunun bir parçası da Özge Borak...

Komedi filmleriyle milyonların tanıdığı güzel oyuncu, ‘Benim Adım Feridun’daki performansıyla izleyiciyi beyazperdeye kilitleyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çağan Irmak’ın, Mahir Ünsal Eriş’in aynı adlı hikayesinden senaryolaştırıp yönettiği filmde; Suzan Aksoy, Tarık Pabuçcuoğlu, Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu, Ayşe Tunaboylu, Defne Yalnız ve Kadriye Kenter de rol alıyor.

Özge Borak kimdir?
8 yaşındayken açılan bir sınavla Şehir Tiyatroları çocuk bölümünü kazanarak sanat hayatına adım atan Borak, İstanbul Devlet Opera ve Balesi (İDOB) sanatçısı,başkoreografı Selçuk Borak'ın kızıdır. Sanatçı bir aileden gelen ve İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan sanatçının annesi, balerin Buket Borak olup, Kardeşi Selim Borak İDOB'un baş dansçılarından, eski kocası Bülent Şakrak, İDOB baletidir. 2010 yılında Bülent Şakrak ile boşanmışlardır. Daha sonraAta Demirer ile 11 Kasım 2011 tarihinde nişanlanıp 22 Nisan 2012 tarihinde evlenmişlerdir.[2] Çift evliliklerini 14 Kasım 2014 tarihinde sonlandırmıştır.[3]

Özge Borak, ilk olarak 2003 yılında kamera karşısına geçerek bir dizide rol almış, film dünyasına da katılmıştır. 15 Ekim 2012 tarihinde, Leyla ile Mecnun adlı dizinin 68. bölümünde "Pakize" rolünde konuk oyuncu olarak oynamıştır. Ayrıca Özge Borak 2009 yılında bir Kürt filmi Roja Reş'te (Karanlık Gün)'de "Rozêrîn" karakterini canlandırmıştır.

Görüntülenme : 6417 Güncelleme Tarihi: 20/09/2016 09:35:05
Yayınlanma Tarihi: 19/09/2016 20:18:21

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin