ÖZEL | Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci anne oldu! Bebeğin ismi belli oldu...

İlk kez annelik heyecanı yaşayan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Çiftin bebeklerinin ismi Mercan olurken, ziyarete Murat Dalkılıç, Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlü isimler geldi.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 19:03
Değiştirme Tarihi: 30.11.2021 19:16
ÖZEL | Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci anne oldu! Bebeğin ismi belli oldu...

Oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Doğum, İstanbul'daki özel hastanede saat 15.17'de gerçekleştiği bildirildi. Bebeğin sağlık durumuyla ilgili hastaneden yapılan açıklamaya göre, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin kızları 50 santim, 3.149 gram olarak dünyaya geldi.

"YAY BURCU OLSUN İSTİYORUM"

Bebeğin ve annenin sağlık durumlarının gayet iyi olduğu belirtildi. Özge Özpirinçci, Yay burcu olmasını istediği bebeğinin burcu da oyuncunun isteği şeklinde gerçekleşti. Özpirinçci, burç konusunda "Akrep kadınını çok seviyorum. Ne var ki kendine çok zarar verebilen bir Burç. Karanlık yerleri çok. Yay olsun istiyorum "  açıklamasını yapmıştı.

BEBEĞİN İSMİ NE OLACAK?

Bebeğine 'Üzüm' ismini vermeyi düşündüğünü söyleyen Özpirinçci ancak konuyla ilgili yakın çevresinden olumlu geri dönüş alamadığını ifade etmiş ve kızları için isim düşünüp düşünmedikleri hakkındaki sorulara “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” yanıtını vermişti. Ancak edinilen bilgiye göre çift bebeklerinin ismi Mercan olarak koymaya karar verdiği öğrenildi. 

İlgili Sayfalar: Magazin