Dilber Ay’ın mezarı açılacak mı? Eşi ve kızı canlı yayında karşı karşıya geldi

Ünlü şarkıcı Dilber Ay 30 Nisan 2019 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetmişti. Dilber Ay'ın ölümünden aylar sonra kızları ve eşi arasında miras krizi patlak verdi. Dilber Ay'ın kızı Filiz Çelik ve Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, Gel Konuşalım canlı yayınında karşı karşıya geldi.

Yayınlanma Tarihi: 17.10.2019 12:01
Değiştirme Tarihi: 17.10.2019 12:33

Gel Konuşalım'a özel açıklamalarda bulunan Dilber Ay'ın kızları, uzlama istediklerini, annelerinin mezarını açtırtmak zorunda kalmak istemediklerini ifade etti.

Dilber Ay'ın önceki evliliğinden olan kızları Filiz Çelik ve Satı Tok, noterde Dilber Ay'ın varisleri olarak gözükmediği için Düzce'deki 2 evden ve Ankara'da bulunan 2 ev üzerinde hak talep edemiyorlardı. Filiz Çelik ise İbrahim Karakaş'ın bu durumu öğrendikten sonra kayıplara karıştığını ve telefonlara çıkmadığını iddia etti.

Miras dışı kalan kızlar, yıllardır oturdukları gecekondu üzerinde bir hak talep edemedikleri için Gel Konuşalım canlı yayınından Karakaş'a ağır sözler sarf etti.

KARAKAŞ VE ÇELİK GEL KONUŞALIM'DA CANLI YAYINDA KARŞI KARŞIYA GELDİ

Gelişmeler üzerine canlı yayına telefonla bağlanan Filiz Çelik, iddialarını yineledi ve annesinin eşi İbrahim Karakaş'ı suçlamaya devam etti. Filiz Çelik'in bu sözleri sonrası İbrahim Karakaş da canlı yayına bağlanarak Çelik ile yüzleşerek Dilber Ay'ın ölümünden sonra neler yaşandığını konuştu.

"ANNEMİZİN MEZARINI AÇTIRTMAYIN"

Dilber Ay'ın kızı Filiz Çelik, İbrahim Karakaş'a 20 yıl boyunca baba dediklerini ifade etti ve Karakaş'ı yediği ekmeğe bıçak saplamakla itham etti ve şunları ekledi: Yediği ekmeğe bıçak insanlardan olma. Biz sana 20 yıl baba dedik. Sende vicdan varsa gelirsin. Bize annemin mezarını açtırmak zorunda bırakma.

GEL KONUŞALIM ARACILIĞYILA UZLAŞMA ÇAĞRISI

Dilber Ay'ın kızı Filiz Çelik, Düzce'de yaşadıkları gecekondunun kendilerine verilmesini istiyor ve Gel Konuşalım aracılığıyla da İbrahim Karakaş'a uzlaşma çağrısında bulundu.