Özcan Deniz ile sevgilisi Samar Dadgar ön balayına çıktı

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti. Evlenecekleri konuşulan çift, ön balayına çıktı. Samar Dadgar, aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2022 12:48
Değiştirme Tarihi: 11.04.2022 12:48
Özcan Deniz ile sevgilisi Samar Dadgar ön balayına çıktı

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti.

BEĞENİ YAĞDI

Özcan Deniz, yeni yılda sahne aldığı Kıbrıs'ta kendisini dinlemeye gelen sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Sevgilisinin kendisine sarıldığı karelere, kalp ve çiçek emojisi koymuştu.

İranlı modacı da 2 Ocak tarihinde Instagram hesabından oyuncu ile karelerine yer vermiş, takipçilerinden 30 binden fazla beğeni almıştı.

"RIZAM YOKTUR!"

Kadriye Özcan'ın, İranlı modacı Samar Dadgar'la olmasını istemediği oğluna söz geçiremeyince, Özcan Deniz'le yaşadığı evi terk ettiği öne sürülmüştü.

Seren Serengil, yorumcusu olduğu 'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınında, oğlunun eski eşi Feyza Aktan’la olaylı boşanma sonrası yeniden üzülmesini istemeyen anne Deniz'in, bu beraberlik için “Rızam yoktur” dediğini belirtmişti.

GENÇ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Özcan Deniz, İranlı tasarımcı sevgilisi Samar Dadgar ile Nişantaşı'ndaki bir restorandaydı. Mekanın iç taraflarına geçerek gözlerden uzakta bir masaya oturan ikili, çıkışta basın mensuplarının objektiflerine takıldı.

Genç sevgilisiyle kol kola girip, poz vererek son dönemde ilişkisi nedeniyle arasının açıldığı iddia edilen ailesine adeta cevap veren sanatçı, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Mutlu birliktelikleri devam eden ünlü çift cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Dadgar, sevgilisi Özcan Deniz ile keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

"EVLENİYORLAR MI?"

Paylaşımına "Hediye gibi geldin hoş geldin" notunu düşen İranlı tasarımcının, kalp ve tektaş emojisi de kullanması dikkatlerden kaçmadı. 26 yaşındaki Dadgar'ın bu paylaşımı akıllara Evleniyorlar mı?" sorusunu getirdi.

Özcan Deniz, sevgilisi Samar Dadgar ile Kapadokya'ya tatile gitti. Evlilik öncesi ön balayına çıktıkları iddia edilen çift, kaldıkları otelde bol bol fotoğraf çektirdi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Samar Dadgar, sevgilisi Özcan Deniz ile çekildiği kareleri sık sık takipçileri ile paylaştı. Otelde eğlenceli zaman geçiren ikili, Özcan Deniz'in başrol oynadığı Asmalı Konak'ı çekildiği konağı ziyaret etti.

İlgili Sayfalar: Magazin