Ozan Dolunay yeni imajıyla olay oldu! Saçlarını sarıya boyattı...

Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı Cenk karakteriyle oldukça başarılı bir performans sergileyen Ozan Dolunay, dizinin sona ermesinin ardından yeni dizisi için setlerde koşturdu. Son olarak  İyi Günde Kötü Günde adlı dizide oynayan ve dizinin erken vedası sonrası imaj değişikliğine giden Ozan Dolunay hayranlarını şoke etti.

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 12:35
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 12:35
Ozan Dolunay yeni imajıyla olay oldu! Saçlarını sarıya boyattı...

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay imaj değişikliğine gitti. Son olarak  İyi Günde Kötü Günde adlı diziyle ekranlarda boy gösteren Ozan Dolunay saçlarını sarıya boyattı. Ozan Dolunay'ın yeni imajı takipçileri tarafından oldukça beğenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dizinin ekranlara veda etmesinin ardından imaj değişikliğine giden ünlü oyuncu saçlarını sarıya boyattı. Zaten sarışın olan ünlü isim, saçlarını beyaza yakın bir çok açık sarı renge boyamasıyla hayranlarında şaşkınlık yarattı. Bazı hayranları ünlü oyuncunun bu yeni halini oldukça beğenirken bazı hayranları ise eski haliyle ünlü ismi zaten çok sevdiklerini söyledi. Ozan Dolunay Instagram hesabından yeni imajı ile ilgili paylaşımlar yaptıktan sonra çok sayıda yorum ve beğeni aldı.