Oyuncu Yasemin Allen'dan dikkat çeken açıklama: Hayat kadınını oynamak istiyorum

Oyuncu Yasemin Allen ve sunucu Sergen Deveci, Gain’deki ‘Dayı Şov’a konuk oldu. Bir hayat kadınını oynamayı çok istediğini söyleyen Yasemin Allen “Ama benden beklenen şey topuklu ayakkabımı giyip, elime detoks suyunu alıp laf sokmam” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2021 10:29
Değiştirme Tarihi: 29.11.2021 10:31
Oyuncu Yasemin Allen'dan dikkat çeken açıklama: Hayat kadınını oynamak istiyorum

Türk vatandaşlığına geçtikten sonra Suna Yıldızoğlu adını alan İngiliz Sonia Eddy ve 2007’de boşandığı Dudley Allen’ın kızı olan Yasemin Allen, İngiliz olduğu için kanında ‘snob’luk (züppelik) bulunduğunu söyledi.

ASLINDA UTANGAÇ
Allen “Belli zevkleri olan bir insanım, taviz de vermiyorum bazen. Bu beni snob yapıyor olabilir. Aslında utangaçlığımdan dolayı geliştirdiğim bir savunma mekanizması” dedi.

12 SAATİ GEÇMİYOR
Yurtdışında da çalışan Allen setlerin Türkiye’den farkı sorulduğunda “12 saati geçince yapımcı gelip seti durduruyor. Buradaki gibi sürmüyor” yanıtını verdi.

Bir hayat kadınını oynamayı çok istediğini söyleyen Yasemin Allen “Ama benden beklenen şey topuklu ayakkabımı giyip, elime detoks suyunu alıp laf sokmam” dedi.

Konu dijital ve televizyon ayrımına geldiğinde “Garip olan TV dizileri. Dijitalde işler daha profesyonel” diye konuştu.

Çocukluğu Avustralya’da geçen Yasemin Allen pizzacıda çalışırken dev bir örümcek bulduğunu ve onun dünyanın en ölümcül böceklerinden biri olduğunun ortaya çıktığını anlattı. Allen “Hemen öldürmek zorunda kaldılar” dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin