Oyuncu ve sunucu Hakan Ural, sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi! Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl?

Oyuncu ve sunucu Hakan Ural bir süredir sağlık sorunuyla mücadele ediyor. Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Hakan Ural'ın sağlık durumu kötüleşti mi? Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabı instagram üzerinden takipçilerine sağlık durumuyla ilgili en son bilgiyi verdi. Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerinden dua istedi. Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Ural, tarif edilemeyen virüslerle mücadele ettiğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 10:00
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 10:00
Oyuncu ve sunucu Hakan Ural, sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi! Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl?

Bir süredir ciddi bir soğuk algınlığıyla mücadele eden Hakan Ural, Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına ara verdi. Sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak sağlık durumu hakkında bilgi veren Ural, durumunun ciddileştiğini söyleyerek sevenlerini korkuttu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"TARİF EDİLEMEYEN VİRÜSLERİ DENEYİMLEMİŞ OLDUK"

İki gün önce sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ural, "Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat hamdolsun Allah'ın izni ile çok çok iyiyim hanım iyi baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı enerji verişinizle hiç bir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah'tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN"

Ancak bugün durumu ağırlaşan ünlü isimden yeni bir paylaşım geldi. Instagram hesabından yeni bir paylaşım yapan Ural, "Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.

İlgili Sayfalar: Magazin