Oyuncu Seda Güven, Ali Yiğit ismini verdiği oğlunu dünyaya getirdi | Seda Güven kimdir?

Önceki sene Ali Güzel ile hayatını birleştiren oyuncu Seda Güven anne oldu. Oğluna Ali Yiğit ismini koyan Seda Güven, Ali Yiğit'in ayak fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Seda Güven ile ilgili bu haberin ardından çok sayıda kişi Seda Güven kimdir, kaç yaşında, kiminle evlendi, ne zaman evlendi? gibi soruların yanıtlarını arama motoru Google'da arattı. İşte ilk kez annelik heyecanı yaşayan Seda Güven'in yaptığı o paylaşım...

Yayınlanma Tarihi: 25.12.2020 13:05
Değiştirme Tarihi: 25.12.2020 13:05
Oyuncu Seda Güven, Ali Yiğit ismini verdiği oğlunu dünyaya getirdi | Seda Güven kimdir?

Oyuncu Seda Güven, geçtiğimiz yıl iş insanı Ali Güzel ile evlenmişti. Uzun süredir bebek bekleyen Seda Güven, ilk kez annelik heyecanı yaşadı ve Ali Yiğit ismini verdiği oğlunun ayak fotoğrafını Instagram'dan paylaştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ali Güzel, doğumdan sonra oğlu Yiğit Ali'nin ayağını paylaştığı fotoğrafa şu notu düştü:

Oğlumuz ve Zeynep'imizin kardeşi hoşgeldin. Allah'ım kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmadığı bir hayat ile sağlık ve mutlululuğu ömründen eksik etmesin inşallah. Allah'ım hep iyi insanlarla karşılaştırsın seni.

Haber ile ilgili metin girin!.

SEDA GÜVEN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NE ZAMAN EVLENDİ? 

Oyuncu Seda Güven 1984 yılına doğmuştur. İlk oyunculuk deneyimini ise usta isimlerin yer aldığı efsane dizi Ekmek Teknesi'nde yaşamıştır. Seda Güven buradaki rolünün ardından Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde başarılı bir performans sergilemiştir. Güven, burada Meltem karakterine hayat vermişti. Seda Güven ayrıca Merhaba Hayat, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde de oynamıştır. Seda Güven geçtiğimiz yıl iş insanı Ali Güzel ile hayatını birleştirmiş ve ekranlara ara vermiştir. Seda Güven En son 2017 yılında yayınlanan “Ateş Böceği” dizisiyle ekranlara geldi.