Oyuncu Pelin Akil, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrıldı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz hafta sezon finali yapmıştı. EDHO'da Bahar karakterini canlandıran ünlü oyuncu Pelin Akil de sezon finalinden sonra diziye veda etti. Pelin Akil Instagram hesabından diziye veda paylaşımı yaptı. EDHO'nun Hızır'ı Oktay Kaynarca ile fotoğrafını paylaşan Pelin Akil, "Karizmatik partnerim Oktay Kaynarca kırmızı bir iz bırakıyorum yanağına yine son kez" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 09:29
Değiştirme Tarihi: 23.06.2021 09:29
Oyuncu Pelin Akil, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrıldı!

Başrolünde Oktay Kaynarca'nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Bahar karakterini canlandıran Pelin Akil, diziye veda etti.

Yeni sezonda İzabel karakteri ile Barbaroslar dizisinde yer alacak olan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

KARİZMATİK PARTNERİM OKTAY KAYNARCA..."

EDHO'nun Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca ile fotoğrafını paylaşan Pelin Akil, veda mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Bahar'la olan hikayesinin sonuna geldik. Yapımda emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum, heyecanla izlemeye devam ediyor olacağım, kamera arkası ve önündeki herkese kocaman sarılıyorum, görüşeceğim insanlar çok hepinizi çok seviyorum. Karizmatik partnerim Oktay Kaynarca kırmızı bir iz bırakıyorum yanağına yine son kez. Behzat'ın da dediği gibi kırmızımı sürdüm. Tüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisi ve Bahar severleri kocaman öpüyorum. Her veda yeni bir başlangıç..."