Oyuncu Nihal Yalçın, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Berker Güven ile birlikte görüntülendi

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin ödül töreninde Tamer Karadağlı ile yaşadığı gerilim sonrası uzun süre konuşulan Nihal Yalçın, yaşanan olay sonrası ilk kez kendisinden 13 yaş küçük sevgilisi Berker Güven ile birlikte Cihangir'de görüntülendi.  Berker Güven, "Keyfimiz yerinde arkadaşlar. Biliyorsunuz Nihal'in basın danışmanlığını yapmaya başladım. 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödül aldı o yüzden mutluyuz" şeklinde konuştu. Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 10:07
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 10:07
Oyuncu Nihal Yalçın, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Berker Güven ile birlikte görüntülendi

Nihal Yalçın, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ödül gecesinde Tamer Karadağlı ile yaşadığı gerilimle uzun süre gündemden inmemişti. Başarılı oyuncu haftalar sonra ortaya çıktı.

Nihal Yalçın, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Berker Güven’le Cihangir’de görüntülendi. Nihal Yalçın’dan 13 yaş küçük olan Berker Güven son olarak Show Tv’de yayınlanan Alev Alev dizisinde rol almıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Snob Magazin’in haberine göre; Berker Güven, "Keyfimiz yerinde arkadaşlar. Biliyorsunuz Nihal'in basın danışmanlığını yapmaya başladım. 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödül aldı o yüzden mutluyuz" şeklinde konuştu. Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

İlgili Sayfalar: Magazin